Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzban ezt beleírjam...

Önéletrajzban ezt beleírjam vagy letagadjam?

Figyelt kérdés

Nem végeztem el az egyetemet teljesen, de abszolváltam, vagyis teljesítettem, csak nincs diplomám még.

Az üres éveimben pakolós, csomagolós rabszolgamunkákat végeztem és egy 8 általánost végzetteknek való OKJ-s tanfolyamot teljesítettem. Szóval nagyon alább adtam a színvonalat. De be szeretném fejezni az egyetemet.


Ha beleírom, hogy miket csináltam az utóbbi 2-3 évben az visszaesésnek látszik. Ha nem írok semmit, akkor üres évem vannak. Mit tegyek? Hogy jövök ki jobban? Most egy irodai adminisztrációs munkakörre jelentkeznék.


Beleírjam csak a befejezetlen egyetemet és hagyjam ki a ratyi OKJ-t?



2017. aug. 25. 14:47
 1/6 A kérdező kommentje:

*Önéletrajzba

-n

2017. aug. 25. 14:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút előny az OKJ meg bármilyen munka a semmittevéshez képest. Önéletrajzban is meg amúgy is. Ráadásul nem atomfizikusi munkakörre akarsz bekerülni. Szóval én beirnam mindenképp! Sok sikert!:)
2017. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd bele, a lehető leg hangzatosabb formában. Ha belekérdeznek, elmondod, hogy pl. Amig a nyelvvizsgára készültll, addig is aktívan, tanulással, munkával töltötted az időt. Vagy nem amiatt nincs kézben a dipéomád? Mindegy, a lényeg ugyanaz.
2017. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
írd bele, legalább látni, hogy bármit elvállalsz, nem szégyellsz dolgozni
2017. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ird bele a végzett munkákat is és az egyetemet is.Én hasonlóan jártam abszolváltam maradt még 7 vizsgám.Most mikor utoljára pályáztam egy munkahelyet-abban a szakmában amilyen egyetmre is jártam,beleirtam,hogy vna egy be nem fejezett egyetemem,még féléves szamai gyakorlatot is beleirtam ezen a téren, habár ott nem dolgoztam csak a középiskolai diplomamunkára készültem ott.Az eredméyn az lett,hogy visszajeleztek a munkával kapcsolatban,most másodszor pályáztam Az első alkalommal ezt nem irtam bele,akkor válaszra s méltattak.Az interjukon is minél több mindent mondasz, annál nagyobb az esélyed,hogy megkapj egy munkát.
2017. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

írd bele, de fogalmazd meg jól. ha kérdezik, hogy ez mégis micsoda, akkor mondd azt, hogy szeretnél több területen is helyt állni, szerettél volna ilyen téren is tapasztalatokat szerezni és előrébb jutni, hiszen hiába írod, hogy alja munka, mégis dolgoztál és megszereztél egy képesítést. az lett volna a visszaesés, ha nem csinálsz semmit, munkanélküli naplopó vagy.


egyébként fejezd be az egyetemet, ne halogasd tovább, ha jól sejtem, egy szakdolgozat és a záróvizsga/védés van még hátra. ezeket simán meg lehet csinálni, ha már eddig eljutottál! :)

2017. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!