Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzban hogy kellene...

Önéletrajzban hogy kellene feltüntetni egy 1-1,5 éves munkanélküliséget?

Figyelt kérdés
Voltak munkák, csak annál jobb, ha fel se tüntetem, hogy mik voltak ezek.

2016. márc. 17. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Jártál külföldön akár egy percet is? Akkor írd azt, hogy külföldi utakon vettél részt:D
2016. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha régebben volt az a luk az önéletrajzodba akkor hazudj valamit oda. Olyat,amit nem nagyon lehet/éri meg lecsekkolni. Olyat kell bekamuzni,amit szóban meg tudsz védeni. Xy cégnél dolgoztam mint esztergályos (vagy akármi) és megszűnt a cég, kirúgtak mindenkit. 2 hónapig munkát kerestem. Ha hitelesen, részletesen! kamuzol nem is fognak vele foglalkozni.
2016. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha semmit nem írsz oda, az feltűnő. Szerintem írj csak annyit, hogy "2014-2015 alkalmi munkák", aztán ebben legalább benne van, hogy te dolgoztál, nem vagy lusta otthonülő, de részletezni nem kell, hogy mikor, hol, mit. Az állásinterjún úgyis rá fognak kérdezni, de ott meg azt kamuzol, amit akarsz, ha nem akarod nekik konkrétan megmondani, hogy hol dolgoztál. :D
2016. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én eleve ezért nem is írtam éveket az önéletrajzomba, mert több helyen lenne "lyuk" benne ilyen-olyan okok miatt, amit nem szívesen kötnék a munkaadóm orrára. Csak felsoroltam pontokban, hogy hol szereztem szakmai tapasztalatot, alá tőszavakban, hogy ott milyen munkaterületen dolgoztam. Ennyi. Persze mindig rákérdeznek, hogy mennyi ideig dolgoztam ott, de ilyenkor elintézem annyival, hogy "néhány hónapig". Volt olyan, ahol konkrétan 1 napot dolgoztam csak. :D De arról úgy tudok mesélni, mintha hónapokig ott dolgoztam volna. Elhiszik. :D
2016. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne feledd, hazudsz valamit, csak is a másik szemébe nézve, határozottan. Így, sok mindent megúsztam.
2016. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak éveket írj le. Egyébként ha felvesznek, oda kell majd adnod a TB-kiskönyved, abból úgyis kiderül minden, nem érdemes tehát nagyokat kamuzni.
2016. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az egészségügyi kis könyvre gondolsz? azt minden munkánál lehet cserélni kb. sztem
2016. márc. 18. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!