Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha fogyatekosnak nyilvanitana...

Ha fogyatekosnak nyilvanitana engem egy orvos akkor nem kellene tobbe munkahelyeken szenvednem itthon lehetnek es kapnek penzt?

Figyelt kérdés
mert szerintem en az vagyok, vegzettsegem nincs munkahelyeken megmaradni nem birok ugyetlen vagyok es bena, a gyarban a munkafolyamatot se ertettem, az iskolaban is mindig mondtak te fogyatekos meg a tanar is, ha kiderulne hogy az vagyok akkor mi tortenne?? sztem a vilsgon nincs olyan gyar ahova en jo leszek. F

2017. aug. 26. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Dolgozzál! Semmi bajod, csak lusta vagy.
2017. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Az ötleted fogyatékos, de sajna ne fizetik ezt. Van nekem is egy [lehet, hogy szerinted fogyatékos] ötletem: tanulj valami szakmát. Olyan jó érteni valamihez!
2017. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A fogyatékossággal élők (bár talán te a leszázalékolást érted ezalatt) is dolgoznak (ha tudnak), mert a rokkantnyugdíj az éhenhaláshoz is kevés. Vannak speckó foglalkoztatók, akik egyszerű munkákra normatív bérezéssel foglalkoztatják őket, pl tollösszeszerelés, borítékolás, hajtogatás, ésatöbbi.
2017. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Előre megmondom neked, hogy nem fognak fogyatékosnak nyilvánítani. Ahhoz ugyanis súlyos ok kell, pl. vakság, siketség, vagy olyan szintű értelmi fogyatékosság, hogy ne legyél képes magad ellátni, mások segítségére szorulj, stb.


Ráadásul a támogatás összege jelenleg kb. havi 20 ezer forint körül van. Ha meg is kapnád, annyiból nem tudsz megélni, szóval kénytelen vagy mellette dolgozni is.

2017. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt innen nem tudjuk, hogy fogyatékos vagy-e vagy nem.

De ha esetleg az lennél, nem éri meg, ők annyi pénzt kapnak, hogy egyedül képtelenek megélni belőle.

Ennyiből nem mondanám, hogy fogyatékos vagy, egyszerűen csak ügyetlen, lassú gondolkodású ember vagy. Ez bőven javítható.

Próbáld fejleszteni magad, fejleszd a gondolkodásodat, esetleg a kézügyességedet, aztán majd elérsz egy olyan szintre, amivel rendes munkát is megfelelően végezhetsz.

2017. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvos által értelmileg sérültnek nyilvánított ismerősöm havi 40-50ezer forintot kap úgy, hogy dolgozik is, kézműves termékeket gyárt egy alapítványnál. Sok sikert, ha ennyiből akarsz megélni.
2017. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!