Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt aki az életkora miatt...

Volt aki az életkora miatt nem talált munkahelyet?

Figyelt kérdés
Munkahelyet akarok váltani, megpályáztam 2 hete kb 10 állást a Dunántúlon, de még semmi válasz. 45 vagyok, felvesznek még egyáltalán valahova? Vagy még legyek türelemmel, mert nem mindenki talál 2 héten belül állást.

2017. aug. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Milyen pozícióra pályázol?
2017. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adminisztratív, ügyintező típusú állást keresek vagy akár lottozó is érdekelne.
2017. aug. 28. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendben van, adminisztratív munkára vágysz. De mihez értesz? Milyen végzettséged, tapasztalatod van?

Sajnos a "valami irodai ügyintéző" munkakörökre nagyon sok a 18-20 éves, frissen érettségizett vagy felsőoktatásból kibukott fiatal, akik a különös szaktudást nem igénylő tintanyaló munkákat általában el szokták vinni, mert rengeteg előnyük van az idősebbekhez képest. Például egy 20 évesnek 20 nap fizetett szabadság jár, egy 45 évesnek meg 30, ha gyereke is van, még több. Ott, ahol egyetlen ilyen állásra majd' százan jelentkeznek és nincs szükség semmi komolyabb tudásra, ez már bőven elég, hogy eldöntse, kit vesznek fel.

2017. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos csak érettségim van és pü számvit asszisztens valamint nyelvtudás. Ugyintezokent van tapasztalatom egy múlti cégnél. Tudom, hogy ez manapság nem sok, de azert több állás hirdetést is láttam érettségivel. Sajnos az a gyanúm, amit te írtál, hogy ilyen munkára fiatalabbakat is találnak. Mindenesetre nagyon szeretnék munkahelyet váltani. Lehet akármi, csak ne 3 műszakos munka.
2017. aug. 29. 10:04
 5/5 anonim válasza:

35 évesen egy állsápályázat kapcsán "finoman " éreztették velem hogy ők "nem ennyi idősre" gondoltak.

Végignéztem a csapaton ahova elvileg pályáztam hát 25nél egyik se volt több.

2017. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!