Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hatvanban a bochban milyen...

Hatvanban a bochban milyen dolgozni?

Figyelt kérdés
Érettségim van, és azt mondják 220ezret lehet keresni..ez igaz? Esetleg milyen szakmát lenne érdemes le tenni amivel jó ban lehet érvényesülni ott? Szoftverfejlesztő/ rendszer gazda ? Ezek okj sek de hat ha előny ott. Jelentejzesi lapot a portan ott is le lehet adni ?Lehetőleg olyan válaszoljon aki ott dolgozik.

2017. aug. 29. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm diákmunkázott ott, és mondta, hogy a szint a béka segge alatt van, szóval jól gondold át
2017. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Jelentejzesi lapot bármelyik portán le lehet adni. Símán kidobják. A humánpolitika/munkaügy az, ami foglalkozik is vele.

Javaslom egy magyar nyelv és helyesírás OKJ-t is vegyél a listára, különben a selejtezőbe se jutsz be.

A cég nevét sem baj, ha le tudod írni rendesen.

2017. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó te soha semmit nem üttél még félre? Nem olvastam el újra mi előtt ki írtam.. ez van ...nem ez volt a lényeg szerintem a kérdésnek
2017. aug. 29. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Diákként és rendes munkásként is dolgoztam ott.

Bár én szalag mellett dolgoztam, nem irodában, te gondolom irodára szeretnél kerülni. Oda viszont az érettségi édes kevés lesz, ha irodában akarsz csücsülni, akkor valami Bosch specifikus szakmát válassz, nézelődj interneten, mert sima érettségivel még azok se nagyon kerülnek irodára, akiknek a fél családja ott dolgozik.

A szalagmunkáról csak annyit, hogy meg lehet szokni, főleg ha jó műszakvezetőt, jó mestert és legfőképp jó munkatársakat fogsz ki, bár gondolom te nem szalagmunkát akarsz végezni. Irodistáktól hallottam régen, hogy annyira azért náluk sincs arany élet, nagyon kemények a főnökök, nagy a stressz, bár legalább ülhetsz munka közben és nem piszkolod össze magad a gyártó soron. Ha van lehetőséged akkor tanulj egy olyan szakmát, ami alkalmazható a Bosch irodáiban. Sima érettségivel ott max csak szalag mellé vesznek fel.

2017. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!