Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is hasonló a munkahelyén...

Más is hasonló a munkahelyén mint én?

Figyelt kérdés
pl: jött az ebéd szünet, és eszembe se volt h mással egyek így mindig magamba eszek. Vagy van a 10 perces szünet ugye, szinte mindenki cigizik én meg nem megyek a dohányzók közé, így csak kinézek a levegőre. Egyébként bent beszélgetek meg viccelődök a többivel tehát nem vagyok úgymond "magamnakvaló" Egy nő megjegyezte h gyere közénk(dohányosok közé) mert azt fogják mondani h magamnakvaló vagyok. Más is van így?
2017. szept. 3. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Én a füstölőket messze kerülöm, céges bulikon is csak nézem, ahogy a többi iszik.

Enni meg alapból is sokáig szoktam, nem szeretek társaságban.

2017. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok. Nem szeretném más nyámnyogását hallgatni, se azt, hogy "mennyire *r a Jucival, de közben Macival sokkal jobb".
2017. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én enni nem szeretek egyedül, de a dohányzók közé sosem megyek ki. Minek? Régen rossz, ha ott dőlnek el ezek a dolgok.
2017. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szokták mondani, de egyszerűen rosszul vagyok a cigi füsttől... mine menjek oda, ha utána hányingerem lesz, egész végig köhécselek, levegőt nem tudok venni?

Van 1-2 normális, aki megérti, mert vannak nem dohányzó ismerősei és ők se viselik el a füstöt. A többinek meg inkább már nem magyarázom.

Kajálni én is jobban szeretek egyedül, mert nem szeretek evés közben beszélgetni.

2017. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bagósok közé nem megyek sűrűn. Lehet nem lenne roszz. Márcsak azért, mert néha olyan dolgokta hallanék meg, amit máskor nem.

Étkzések eddig még együtt zajlottak a kollégákkal.

2017. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!