Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Történt már olyan veletek,...

Történt már olyan veletek, hogy érettségizettként nem talaltatok irodai vagy egyéb munkát? -így jobb híján takarító vagy betanított munkát is elvállaltatok.

Figyelt kérdés
Kesöbb tudtatok váltani vagy esetleg elégedettek vagytok akár pl hotelben takarító szobaasszonyként is?

2017. szept. 7. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Minden munkának megvan a becsülete szerintem. A takarítás például egy nagyon megbecsülendő munka, hiszen például egy irodaházban több tíz vagy száz ember közérzetét teszi jobbá. Aki jól csinálja, megérdemli az elismerést.

Egyébként pedig egy érettségi nem számít semmit. Ha valakinek van, annyit jelent, hogy talán nem analfabéta, de nem garancia rá.

2017. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ezért kell TANÚLNI. amúgy minden munkát meg kell becsülni.
2017. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

#2, Tanulni neked sem artott volna, egy kis nyelvtant.


Erettsegivel leginkabb betanitott munkat lehet talalni, kiveve ha ertesz valamihez, amire van igeny.

2017. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2: vicces, hogy pont a tanul szót írod hibásan :)
2017. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
en vagy irodaba dolgozom vagy sehol
2017. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Dolgoztam gyarban, mocsokban, eletveszelyes korulmenyek kozott erettsegivel. Szerencsere sikerult talalni rendes allast es a tapasztalatom is jol jott. Ha palyazol egy allasra jobban nez ki a barmilyen munkaviszony mint a semmi.
2017. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az irodai munka is betanított munka, kivéve ha nem igényel szakképzettséget(bérszámfejtő, pénzügyes szekció mondjuk).


én egyébként elégedett vagyok a munkámmal, szeretem csinálni. az azért túlzás, hogy ezért nem tettem le szakmát, de benne van az, hogy engem konkrétan nem érdekelt egyetlen olyan szakma sem, amit tanulni szerettem volna önszorgalomból is, és nem csak azért, hogy legyen papírom.

2017. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért szégyelni való a takarítás.

Nálumk lasszóval kéne fogni a takarítónőket.


Bizalmi állás.

2017. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem csak arról van szó, hogy szégyellni való a takarítás, bár szerintem az emberek többsége lenézi még mindig.

Vannak bizonyos dolgok, mint pl az MS Office, beszélt nyelvtudás, SAP ismeret, stb ami bizonyos idő elteltével megkophat, illetve nem aktualizálja az ember az irodai ismereteket.

2017. szept. 7. 21:08
 10/13 anonim ***** válasza:
3 diplomával, betanított munkásként dolgoztam a 2008-2009es válságban, 2010 óta újra mérnök vagyok
2017. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!