Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 25 éves srác vagyok és csak...

25 éves srác vagyok és csak egy érettségim van, egyetemet abbahagytam mert nem ment és nem tudom mit kezdjek az életemmel, gyárba nem akarok menni betanitott munkára, és olvasgattam az okj képzésekről is mindenki azt irta hogy azok semmire se jók?

Figyelt kérdés
Valaki, valami tanács?

2017. júl. 24. 17:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mi érdekelne?
2017. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nem igazán tudom azt se, nem vagyok egy hülye gyerek ezért elvégezhetnék valami okj-t csak ha tényleg lószart se ér akkor minek végezném el, műszaki dolgok érdekelnek matematika fizika mindig is ment informatikát is szeretem
2017. júl. 24. 17:51
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valami ilyesmit


Pl infós OKJ+ nyelvtanulás


De valamit mindenkèpp kezdj..

2017. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%

Egy jól választott szakma többet ér mint egy büfé szakos diploma.

Asztalos, festő, ács, kőműves és még sorolhatnám nagyon kevés van az országban, jól megfizetnek, pláne ha külföldre mész vele.

2017. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
rendben , köszönöm, ilyet néztem ami a környéken van hogy cnc programozó (habár ehhez semmi előképzettségem nincs, csak a matek és infó tudásom) meg automatikai technikus, csak az a kérdés mennyire tudnék elhelyezkedni ezekkel
2017. júl. 24. 17:58
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Én Érettségi után szakmát tanultam, nem egyetem meg valami okj-s szar...2 évig tanultam+2 évig dolgoztam a szakmámban egy laza családias helyen, most itthon vagyok, vállalkozásom van imádom, alig kell dolgoznom mégis csomót keresek és szeretem amit csinálok. 23 éves leszek pont egy év mulva. háhhh. szóval az egyetemisták jöhetnek lepontozni, ezzel kifejezve az irigységüket úgy mint általában. Szóval próbálj meg szakmát tanulni. nem kell újból visszaülnöd az iskolapadba matekot meg törit "tanulni" csak azokat az éveket (általában 2 évet) kell kijárni amiken szakmai dolgokat tnultok és gyakorlat van.
2017. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%
pont egy hónap mulva :D lol*
2017. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hasonló helyzetben voltam, elvégeztem egy OKJ-t, de nem mentem vele semmire, aztán kb egy éve gyárban melózok betantott munkát végzek nettó 210-ért 3 műszakban.
2017. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én még is azt mondom menj el egy gyárba, főleg ha van lehetőség, ha értelmes vagy akkor ott is lehet jó pozíciót elérni. Na meg addig se otthon ülsz és legalább lefoglalod magad, aztán ha kitaláltad mit kezdj az életedel akkor majd a gyárban fel tudsz mondani és csinálni amit szeretnél.
2017. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Matek és infó k..va jól jön a Cnc szakmához.Vàgj bele ,nem fogsz csalódni.
2017. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!