Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgozzak pár hónapig?

Mit dolgozzak pár hónapig?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár hónapig dolgozni. Első napom egy boltban volt, de nem tul szimpatikusak az emberek, nem mondják meg mit csináljak, kb magamra vagyok hagyva, sétálgatok, ha valami hiányzik a polcról kihozom, és feltöltöm az üres helyet. A munkahelyre való eljutás is nehézkes, és én dolgozom a legtöbbet a munkasok közül. Nagyon elfáradok, lerohad a lábam.

Szeretnék inkább egyedül dolgozni, kreatív vagyok, becsületes, feltalálom magam, de nem tudom mit lenne érdemes csinálnom.

Inkább egy csendes kis cukrászdában tudom magam elképzelni, ahol épp, hogy folyik az élet, nem kell megszakadni, de egyedül vagyok, és megcsinálom amit kell.

Ti mit tudnátok ajánlani? Hol dolgoztatok míg halasztottátok az egyetemet? :)

19/l


2017. szept. 7. 17:11
 1/9 anonim válasza:
Én ebédet szállítottam, meg hétvégente pizzát stb.. habár nem túl lányos állás.. Én pl tök sok lányt látok medenceőrködni, kb minden fél évben váltják egymást, nálunk is így volt az étteremben. Esetleg étterembe is elmehetsz kisegítőnek (pizzát,hambit összerakni) csak így nem biztos, hogy minden hétvégéd szabad lesz! Akkoriban ez engem például zavart, de ma már kb az összes ismerősöm dolgozik, ráadásul örül az ember, ha él és fél évbe össze tud egyszer ülni a haverokkal... szóval nem kompromisszum mentes a dolog. :/
2017. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Látszik hogy nem dolgoztál még, meg kell szokni. Adj időt magadnak és megszokod, a sok állást, a hülye embereket, mindent..
2017. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es, én is néztem pizza futár állást.. szeretem ha nem parancsolgatnak nekem, persze, vigyem ki a pizzát, kiviszem, de legalább egyedül vagyok.

2-es voltám már 1 honapig dolgozni egy boltban, ugyanígy, alig vártam, hogy vége legyen. Most is így van ez.

Remélem hamar meg lehet szokni. :)

2017. szept. 7. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
És mihez értesz?
2017. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeretek rajzolni, tervezgetni, kézügyességem van.. Mihez értek? :D Hát ez így nehéz kérdés..
2017. szept. 8. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagyis semmihez
2017. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ismersz, nem tudsz rólam semmit, köszi de ne is írj akkor :D tudom jól, hogy mi érdekel, mihez értek.. nem kell egy senkitől olyan válasz amire nem megyek semmire ;)
2017. szept. 10. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor talán írd le, mihez értesz, hogy sz ember tudjon tanácsot adni. Amit leírtál az a munkaerő piacon lószar. Cukrázdában meg nem dolgozhatsz
2017. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért nem dolgozhatok ott?
2017. szept. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!