Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új munkahelyi élményemről, mit csinálok rosszul vagy ők, ez lenne a normális?

Figyelt kérdés
Olyan 60 fős osztály irodában. Mindenkinek köszönök, mosolygok, jó étvágyat kívánok de senki se kérdi ki vagyok, honnan jöttem. Klikkesedve nevetnek, mesélnek egymásnak mindig ami jónak tűnik, de nem tudom ilyenkor kinek kellene kezdeményezni és hogy. Régi munkahelyemen az új lánynak felajánlottam hogy egyen velünk mert egyedül volt, itt nincs ilyen. Egy másik új lányhoz 2 hét alatt alig szól valaki, de amúgy mindenki más összejár még munkán kívül is.

2017. szept. 11. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján kétlem, hogy bármit rosszul csinálnál. Belecsöppentél egy belterjes primitív társaságba.
2017. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remek. :( Pedig magasan képzett mindenki, mégis. Nem tudom mi lehet a baj,lehet hogy csak nem vagyok érdekes, vagy olyan metakommunikációm van ami nem tetszik másoknak.
2017. szept. 11. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
be is mutatkoztál? mert azért azt illene
2017. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, akinek tudtam. Én kezdeményeztem azokat is, kivéve akkor amikor valakinek bemutattak mert az illető a munkával kapcsolatban mondott információkat, de őket mások hozták hozzám. Pár napja dolgozom ott amúgy.
2017. szept. 11. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Az semmit sem jelent, hogy vki magasan képzett. Velem legnormálisabban a közmunkások viselkedtek anno, mikor egyik nyáron diákmunkás voltam. Amikor irodai munkára jelentkeztem pár éve, az egyik nő már akkor meg akart fúrni, mikor interjú után bemutattak nekik. pedig ott is elvileg értelmes diplomás emberek dolgoztak.


Hát de pont azt írod, h egy másik új lánnyal is így viselkednek. nincs veled semmi baj.

2017. szept. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyképű fásult gcik

Haverkodj az újakkal, a kezdő téma legyen az hogy miert nem szólnak hozzátok

2017. szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csapatépítő tréning nincs nálatok? Mert ott jobban össze tud rázódni az ember a kollégákkal.
2017. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!