Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyanról hallottatok hogy...

Olyanról hallottatok hogy valaki hetente kap fizut? Többit alább.

Figyelt kérdés
Szerintetek ilyen van? Nekem van egy fóbiám, lehet valami betegség de mindig arra gondolok ha felvesznek valahova hogy nem kapom meg hónap végén a cash-t. Szerintetek van olyan hogy valaki mondjuk minden pénteken megkapja, ami akkor jár?
2017. szept. 13. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én is minden pénteken megkapom a heti jussom.

Mondjuk én jobban örülnék, ha havonta jönne a számlámra, de a főnököm ragaszkodik a heti készpénzes fizetéshez.

2017. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feketén dolgozni csak úgy mennék el, hogy naponta fizetnek. Csak egyszer elmulasztják, és nem dolgozom nekik többé.

Amúgy kőműves- és építkezési segédmunkában gyakran hetente fizetnek. Csak kérdés, hogy bejelentenek-e.

2017. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most a bejelentés engem annyira nem érdekelne, nyugdíj már rég nem érdekel majd úgyis előbb utóbb agyvérzést kapok akkor nem mindegy?


De a kérdésem az lenne ezt meg lehet beszélni egy főnökkel hogy minden pénteken fizessen ki?

2017. szept. 13. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj vendèglátósnak. Ott kb minden hetente/kèthetente van fizetès. Tudom, mert ahány helyen voltam mindig így lett megbeszèlve.
2017. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!