Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már olyanról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról, hogy valaki párkapcsolatban volt de megtetszett neki valaki más?

Figyelt kérdés
Úgy értem jobban megtetszett neki. Esetleg veletek fordult már elő ilyen? Ez csak akkor fordul elő ha már nincs az a rózsaszín köd igaz? Volt, hogy ilyen dolog összejött mert egyszerűen azt éreztétek, hogy ő a nektek való? Leginkább nők válasza érdekel. Aki csak piszkálódni tud az feleslegesen strapálja magát, inkább ne írjon semmit szerintem. 18/l
2017. aug. 23. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

21 evesen kapcsolatban voltam egy lannyal, aki lelkileg illett hozzam, de a szex nem mukodott es a kulseje fele is elmult a vonzalom.


Talalkoztam baratom altal egy masik lannyal, akihez ugy vonzodtam, mint a magnes. Egy hettel a talalkozas utan szakitottam az akkori baratnommel (fel ev utan) es osszejottem a "magnessel". Harom evet voltunk egyutt.

2017. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) És egyből miután szakítottatok össze is jöttél vele? Nem volt ez túl gyors? Nem volt gond egyik kapcsolatból a másikba ugrani?
2017. aug. 23. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen tapasztalataim, ismerősi körben sem. De válogatós emberekkel vagyok körülvéve, akik eleve csak olyannal jönnek össze, aki tökéletes a számukra, nem tudnak jobbat megismerni. Olyan már volt, hogy találkoztam és együtt töltöttem pár napot olyan férfiakkal, akik kicsit azért megmozgattak, de amint vége lesz a dolognak és nem látom tovább őket, megszűnik, nem hiányoznak. Bezzeg a párom, ő meg nagyon tud hiányozni, még akkor is mikor olyan idegen férfivel vagyok, aki megmozgatott. 21/N
2017. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kb.egy hétköznapi helyzet. Ha, 18 vagy, van barátod, de mással lennél. Tini rovatba való. Majd felnossz. Fiatal vagy.
2017. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a mágnes is megszűnt. 3 év nem sok idő. Mégsem volt akkora mágnes.
2017. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mostanában csak ilyesmiket hallok, látok.
2017. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!