Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy az emberek többsége nem is azért ítél el, mert más vagyok, hanem mert nem vállalom fel?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám valószínű rájött, és bár direktbe nem kérdezett rá, de célzott rá, és én meg úgy csináltam, mint aki letagadja, és azóta nagyon gonosz velem, pedig van egy nyíltan meleg kollégánk, és vele korrektül beszél. Lehet hogy gyávának és/vagy hazugnak tart? De van aki meg attól akadna ki, ha megosztanám ezt vele, mert hogy minek kell ezzel másokat terhelnem, mikor nem is akarnak tudni róla. Nem értem az embereket, én tényleg próbálok megfelelni az elvárásoknak, kedves lenni velük és alkalmazkodni hozzájuk, de nem tehetek róla, egyszerűen nem megy, és csak a konfliktus van kb. mindenkivel.

2017. szept. 19. 22:11
1 2 3
 11/28 Béla211 ***** válasza:
100%

Pl dolgoztunk az öltözőben egy kollégával egy másik lekapcsolta a villanyt.

De én tényleg meg ijedtem ,mert tök sötét lett és fal fehér lettem.

Aztán kimentünk és az a kolléga aki lekapcsolta a villanyt elkezdte nekem mondani ,hogy mit csináltam én a kollégával a sötétben? De gunyorosan kérdezte. Na én erre vissza válaszoltam neki ,hogy azt amit veled csináltam volna Döncike.

Úgy zavarba jött és úgy belepirult ,hogy esküszöm megsajnáltam.

Ráadásul volt ott még két-három kolléga azok meg szakadtak a röhögéstől.

Na ettől kezdve nem szólogat be gúnyosan és nem élcelődik velem.

2017. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"De rájöttem ,hogy ők jobban félnek a melegektől mint én a heteró reakciójuktól.

És baromi könnyen vissza lehet vágni ha a melegségeddel kezdenek el viccelődni."


pl mondanál ilyeneket? mi az amitől félnek? ez az öltözős story meg hát hogy mondjam eleve kicsit necces, mert ugye heteró fiúk eleve nem igen szoktak meleggel egy öltözőben bármit is csinálni (tudom, mert nálunk is így van, h amíg a meleg srác bent van, addig se öltözés se tusolás se semmi, és ha bele gondolsz elég érdekes egy helyzet, amolyan róka a tyúkolban, hát ugyanaz, mintha heteró fiúk tusolnának, öltöznének együtt lányokkal ... most nem?)

2017. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Olyan bunkók az ilyenre rákérdező emberek. Azok meg pláne, akik még téged néznek le. Én nem vagyok homoszexuális, de még én se beszélek a magánéletemről, ezt aztán végképp nem tudják kezelni. Egyetemen egyik évfolyamtársunknál rákérdezett 2 pasinál, hogy meleg-e. Az egyik, mint kiderült, 3 napot görcsölt ezen, és végül bevallotta, hogy az. Nem tudhatod, kinek milyen görcsölést okozol miért kell ilyenekbe belerángatni embereket?
2017. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

" egyébként téves a logikád.

a heteróság is magánügy esetleg?

kicsit fura gondolataid vannak ..."


Tudom, döbbenetes lehet, de én pl. a heteróságomat is magánügynek tartom. Oké, lehet, hogy én forgok nagyon liberális körökben meg munkahelyen, de én pl. nem szögeztem le egy társaságban se, hogy heteró vagyok, és volt már, ahol azt hitték, hogy nem.

2017. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Még egy dolog, amit nőként osztanék meg veled: nem lehet, hogy tetszel neki? Mármint ha ő nő. Lehet, hogy azt akarja tudni, hogy pályázhat-e rád. De szerintem bármelyik is a válasz, ez az ember egy bunkó.
2017. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Az egyik, mint kiderült, 3 napot görcsölt ezen, és végül bevallotta, hogy az."


de itt kezdődik a probléma ... miért nem lehet ezt csak simán egyszerűen megmondani? ezzel a görcsöléssel ő maga árulja el azt, h neki se természetes. ha az lenne, nem görcsölne. most nem? nem értem, miért olyan nehéz elhinni, h a heteróknak is sokkal szimpatikusabb egy nyílt, őszinte meleg, mint az, aki még rákérdezésre is hazudik .... én pl az életbe se állnék szóba többet vele. és hát ez egy olyan dolog, amit mindig bizonygatnak ugyan h nem, pedig de bizony igen, nagyon is megéreznek az emberek, így aztán teljesen felesleges tagadni (nem véletlenül kérdeznek rá pont nálad).


a heteróság maGÁNÜGY: fogalmam sincs, mire érted ezt, de nehezen tudom elhinni hogy ha még azt is hitték, akkor te csak simán hagytad és nem tiltakoztál ellene.

2017. szept. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Megkérdezték, és mondtam, hogy nem. de nem mondtam senkinek, hogy szia, X vagyok, heteró.


Egyébként a görcsölésre: ő ilyen egyéniség. Zárkózott. A dolog kissé visszás: a barátja oda jár az egyetemre, mutatkoznak együtt, de nem beszél arról, hogy itt meg itt járnak tegnap. És ha ő ilyen, akkor ilyen. Szerintem bunkóság, amit mondasz, mert ahhoz jogod vn, hogy azt gondold, hogy ez szerinted furcsa, de az, hogy utána nem beszélsz vele, az kb. olyan, mintha én nem szólnék hozzád, mert nem tetszik, hogy színes gatyákat hordasz. Gondolhatod alattomosnak vagy akárminek, aminek akarod, de szerintem senkivel nem lehetsz bunkó. Én pl. falra mászok azoktól az emberektől, akik minden macskát megsimogatnak, pedig aki egyet látott, látta mindet szerintem, akik 20 évesen mesefilmeket néznek, minden romantikus szaron sírnak, és odavannak, hogy jaj de cukimuki minden. (Megjegyzem,az ilyen emberek a melegeket is kihasználják, mert jaj de cuki, hogy van egy meleg barátjuk.) Mégis, volt olyan időszak, amikor egy ilyen társaságban kellett forognom,és soha egyikkel sem voltam bunkó. Nem értem, hogy veszed a bátorságot, hogy azért, mert nem értesz egyet valakivel valamiben, utána nyugodtan lehetsz vele pofátlan.

2017. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

75%-os. Erre én is gondoltam, pedig ő pasi. Szerintem rejtett biszex, és azért ilyen homofób, mert elnyomja magában a meleg oldalát, és úgy van vele, hogy ha ő elnyomja, akkor nyomja el mindenki más is. Csak arra nem gondol, hogy aki nem biszex, hanem meleg, annak nincs alternatíva, meg aztán attól hogy ő úgy dönt, hogy elnyomja, mert szerinte így helyes, attól még nem kéne ráerőltetnie az akaratát másokra mert nem biztos, hogy neki van igaza.


48%-asnak: meg nem nagyon értem mit lovagolsz ezen a heteróság is magánügy dolgon. Persze annak kéne lennie, én egy szóval sem kérdeztem, hogy heteró-e, de például ez a pasi is imádott büszkélkedni a családjáról, amíg az szét nem hullott...

2017. szept. 22. 22:27
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az kérdés butaság amúgy, mert mindenki akkor tartja ezt nem magánügynek, amikor van miért. Amikor éppen pasizik, vagy éppen jó párkapcsolata van, vagy épp terhes vagy jaj de cuki a Rudi baba. Amikor épp lelépett a férje/felesége, 2 éve rá se nézett senki vagy épp megcsalták, akkor magánügy.
2017. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Béla211 ***** válasza:

Kérdező de nem azt írtad ,hogy viszont egy nyíltan meleg sráccal nem bunkó ugyan ez a kollégát.

Akkor viszont mindjárt bukta a bisex verzió.

2017. szept. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!