Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy az emberek többsége nem is azért ítél el, mert más vagyok, hanem mert nem vállalom fel?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám valószínű rájött, és bár direktbe nem kérdezett rá, de célzott rá, és én meg úgy csináltam, mint aki letagadja, és azóta nagyon gonosz velem, pedig van egy nyíltan meleg kollégánk, és vele korrektül beszél. Lehet hogy gyávának és/vagy hazugnak tart? De van aki meg attól akadna ki, ha megosztanám ezt vele, mert hogy minek kell ezzel másokat terhelnem, mikor nem is akarnak tudni róla. Nem értem az embereket, én tényleg próbálok megfelelni az elvárásoknak, kedves lenni velük és alkalmazkodni hozzájuk, de nem tehetek róla, egyszerűen nem megy, és csak a konfliktus van kb. mindenkivel.

2017. szept. 19. 22:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Tesó!Ne tagadd meg magad.Ez te vagy,ezzel mindenkinek együtt kell élnie.Amíg magadnak hazudsz,addig ugyanúgy másoknak is és ennek sosem lesz vége akkor.Azt tanácsolom próbáld meg megérteni önmagadat aztán ezt közöld másokkal is.Hidd el,sokan fognak azért becsülni,aki vagy!
2017. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21

végre olvasok egy épelméjű hozzáállást is.

csak megismételni tudom: a sunyi embereket sehol se szeretik, és nem magánügy (azaz pont annyira, amennyire a heteróság). és ami tetézi a helyzetet: hiába tagadod, úgyis érezni fogják, azaz csak xarabb lesz neked, mert a sunyiságod egyre jobban kiütközik, egyre több hazudozásba kell bele keveredned, a végén még elő kell állnod majd egy álbarátnővel is, ha így gondolkodsz.

2017. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
De a kérdező magának egyáltalán nem hazudik, az utolsó előtti pedig nem azt írta, amit az utolsó mond. Az utolsó a sunyiságról ír, az utolsó előtti meg az önmagunknak hazugság lelki következményeiről. Itt mindenki komolyan azt olvassa, ami neki jó.
2017. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
És szerintem nem kell ilyen végletesen gondolkodni, szerintem nagyon kevesen találnak ki álbarátnőt, azért elég beképzeltnek kell lenni, hogy majd miattad valamelyik kollégád biztos azt talál ki. Egyszerűen csak nem mondja meg, nem fog itt neked hazudozni.
2017. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Nem kell megfelelni màsok elvàràsainak. Ha magadnak megfelelsz , minden okè , csak ne törődj a rosszakarókkal. Nem lehet , hogy valami miatt nem szimpatizàl veled a kollègàd ? Ha valakit èrdekel a melegsèged , úgyis ràkèrdez , nem kell kürtölni ha te nem úgy akarod. Mivel nem ismerlek , nem tudom megmondani , hogy mièrt nem szívlelnek, nem làtszik neg vèletlenül az öltözèkeden/szokàsaidon/beszèdeden , hogy màs vagy ? Ez sokakat , engem is zavarna. Sok sikert , hogy jobb legyen, remèlem mondtam valami okosat. :)
2017. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

" Ha valakit èrdekel a melegsèged , úgyis ràkèrdez "

na itt a lényeg. csak ha jól értettem, a kérdező simán letagadja, miközben a háta mögött meg összemosolyognak. vagy rosszul értem? kérdező megszólalhatnál már ...


utolsó előtti: nem miattam, de képzeld, eddig két "biszex" srácot is ismertem, akik persze melegek voltak, mint állat, csajt közelről sose láttam, de azért nevezték magukat biszexnek (végül is a szokásos történet), mert ugye ez kellemesebb neki, és ez ebben is merült ki, h álbnőt tartott magának még 30 évesen is, és szépen vitte haza anyuciékhoz vasárnapi ebédre, rendesen fizetett a csajnak.

na ... nem én találtam ki, két ilyet is ismertem !!! pont az lenne a lényeg h legyen már önmaga és a sunnyogás csak még nagyobb ellenszenvet vált ki a többiekből. nagyon egyszerű a dolog, csak nem értem, miért kell ezt magyarázni. hétfőn megkérdezik h na és ti hol voltatok a bnőddel? erre te? elkezdesz hamukázni, amin persze nagyon rövid idő alatt elcsúszol. ennyi. úgyhogy még csak megérezni se kell, ez egy közösségben elkerülhetetlenül kiderül, még akkor is, ha az illető abban ringatja magát h róla aztán tuti nem ... ja hogyne, ilyet is ismertem, aranyos volt mindig, ahogy erőlködött, miközben mindenki tudta.


úgyhogy egy a vége: kérdező, legyél már önmagad és a kérdésre a válasz: igen! a nyíltsággal viszont ezerszer szimpatikusabb leszel mindenki szemében.

2017. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
De ez titeket miért zavar?
2017. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nálunk munkahelyen is van egy meleg kolega és konkrétan senkit nem érdekel hogy meleg. Az. Oké. Ennyi.
2017. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!