Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erdemes elmenni munkaugyi...

Erdemes elmenni munkaugyi kozpont altal tamogatott tanfolyamra ha par mondatot alig birok megtanulni?

Figyelt kérdés
a felvetelire akarok tanulni a szakmaval kapcsolatban de par mondat alig marad meg jelenleg mar azt a par mondatot se tudnam visszamondani. en miert lettem ennyire hulye??

2017. szept. 29. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes hát, alig várják már, hogy vissza menjél, tele vannak segíteni akarással, tenni akarással.
2017. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondod annyira anti tehetség vagy.


Azért menj el szerintem majd segítenek, de nem hiszem el ennyire nem tudsz megszólalni.

2017. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze ezért lett kitálálva én is voltam csak fiatalon és nem vettem komolyan de hasznos dolgokat tanitanak.Meg oda olyan emberek mennek akkik szintén nem sikkerült valami az életben csak jó tanfolyamra kell menni ahol laksz eltudsz helyezkedni ha nem indul olyan akkor fizetöst keresenek neked.
2017. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen felvételire készülsz, és milyen tanfolyamra szeretnél beiratkozni ?
2018. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!