Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni három...

Szeretnék megtanulni három nyelven (olasz, török, német), azonban nem tudom hova iratkozzak be tanfolyamra? A másik kérdésem pedig hogy milyen munkakörökhöz jók ezek a nyelvek? (Már van angol és román nyelvvizsgám)

Figyelt kérdés
Szeretném ha olyan alapszintü képzést kapnék amire a továbbiakban építkezhetek a középfok,majd felsőfok elsajátításában. Joghallgató vagyok,azonban nem érzem magam kész erre a pályára,így váltani szeretnék egy olyan irányba ahol hasznát tudom venni a nyelvenek.Tudom hogy manapság nehéz csak sima nyelvtudással elhelyezkedni,ezért érdekelne hogy milyen munkakörök betöltéséhez jók ezek a nyelvek. :) Szeretnék egy új egyetemet vagy OKJ-t elkezdeni.

2015. okt. 18. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A tengelyhatalmakhoz.
2015. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jogi diplomával lehetsz például jogi, politikai szakfordító. Egy időben fordítottam az EU-nak, akkor voltak jogot végzett kollégáim.
2015. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!