Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy banki...

Mennyit keres egy banki tanácsadó?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek állásinterjúra és nem szeretnék se túl keveset se túl sokat mondani. Mire figyeljek az interjú során?
2017. okt. 2. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Megint egy jó kérdés.


Szerintem kérdezd meg mennyire gondolnak ők, nekem lövésem sincs és neked se ezek szerint, mivel a kérdést kiírtad.


Nekem egyszer volt egy ilyen szitu: elmentem egy állásinterjúra, kérdezték mennyit szeretnék keresni. Mondom a fickónak: legyen mondjuk 140.000 nettó. Na erre lelépett a fickó, kézfogás semmi, na mondom ebből mi lesz. Na erre 2 hét múlva csörög a telefon, fel vagyok véve, mondom remek, mondják kapok szerződést, tuti minden. Na erre bemegyek közli a fickó helyettese hogy igen de többet kapok, 250.000 bruttó, ami olyan 170.000 nettó, mondom király. Eltelt 2 hónap úgy b@@sztak ki mint a macskát sz@@rni, nem mondtak semmit. Vicces volt.


Most dolgozom egy helyen, ott nem kérdeztek semmi ilyet, a fickó mondta mennyi a fizu, mennek a dolgok.


Szóval szerintem kérdezd meg merre hány óra, de ez a te mondod meg mennyi legyen a fizetésed, szerintem ez valahol tényleg vicc.

2017. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valaki írta egyszer itt gyk-n mekkora ökörség hogy a munkavállaló mondja meg mennyi legyen a fizu.


Most ezen annyira már nem tudok nevetni.

2017. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!