Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor is november elseje...

Akkor is november elseje körül kapom meg a fizetésemet, ha jövőhéten kezdek a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Állásom lesz.. még sosem volt, pályakezdő vagyok.. nem tudtam október másodikán kezdeni.. mert a kórházi leleteket még nem kaptam meg.. de jövőhéten tudnék szerintem már kezdeni.. az a kérdés, hogy elvileg minden munkahelyen hó elején, vaaagy negyedike körül kapnék fizut igy is nem? Vagy mivel én később kezdtem akkor tolódik, és kb hetedikén kapom meg a fizut?

2017. okt. 3. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor kapod meg,mint a többi leendő munkatársad. Nyilván nem teljes hónapot.
2017. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A munkahelyeken fizetés az következő hónap eleje, max 10.-e, de akkor szemétkednek :D


Kapsz valamennyit, kiszámolják, november elején.


De persze bármi lehet, egy cég eltérhet ha akar, semmi sincs kőbe vésve.

2017. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A munkaszerződésedben foglaltak szerint kapod a fizetésed. Ha ott azt írják, hogy mondjuk minden hó harmadikán kapsz fizut, akkor az első fizudat is akkor fogod kapni. Persze csak a ledolgozott napok után kapod meg, nem a teljes havit.
2017. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!