Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olvasom, hogy Pest mgyében...

Olvasom, hogy Pest mgyében keresnek 3 műszakba nőt elérhető havi bruttó 200-300. 000 ft De tényleg minek is kell tanulni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 21:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bruttó 200-300.000Ft nettója 133.000-199.500Ft. Ezek nem akkora hatalmas összegek, főleg nem ebben a térségben.

Nem (csak) a pénzért kell tanulni, bár nem muszáj, akkor tanulj, ha valami olyan dologgal akarsz foglalkozni, ami érdekel, vagy ha a munkádhoz szükség van rá. Ha csak a pénz miatt tanulnál, de nem lennél jó benne, akkor nincs értelme tanulni, mert nem fogod tudni megkeresni azt a vágyott összeget.

2017. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor a fizunk 33 % kb levonják. ( nem saccoltam nagyon mellé a 30 -al )
2017. okt. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es, ne hidd, hogy vidéken diplomával akár, feltétlenül sokszázezret keresel
2017. okt. 4. 13:08
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, senki nem írt ilyet, csak ne gondold, hogy ez olyan sok.
2017. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha fiatal lennék, azt csinálnám, mint Vajna Timi.
2017. okt. 4. 18:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert ez csak duma szerinted hányan megfordultak már ott valami nagyon nincs rendben a hellyel azért hirdetik így magukat.
2017. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdemes tanulni, mert az ELÉRHETŐ fizetés a havi bruttó 200-300 ezer forint, vagy is új belépőként biztos hogy nem fogsz ennyit kapni.

A 3 műszak szerintem brutál embert próbáló és ezért ez nem fizetés. Ráadásul a fizetés változik a pótlékok függvényében. Inkább mennék el a Lidlbe pénztárosnak akkor már, de ez én vagyok.

Egy normális végzettséggel ugyanez nettóban nem ELÉRHETŐ, hanem alap.

2017. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tizenév munkatapasztalattal elmondhatom, hogy a jó pozíciókért valakivel össze kell feküdni vagy nyalni kell.

Ha nem vagy ilyen, ahogy én sem, ne bánd, legalább bele tudsz nézni a tükörbe. Nem érdemes kiakadni ezen, bár én sem tartom igazságosnak, de ilyen az élet. Végezd el becsülettel a munkád.

2017. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem feküdtem össze senkivel és nem is nyaltam be senkinek, még is felsővezető lettem 2 év tapasztalattal, nőként. A főnököm is nő, úgyhogy nem is lett volna esélyem összefeküdni vele. :D Egyszerűen csak szerencsém volt.
2017. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!