Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezekben a munkakörökben kb...

Ezekben a munkakörökben kb mennyit lehet keresni havonta?

Figyelt kérdés

Mik ezeknek a munkáknak az előnyei, hátrányai?

Szobafestő, autószerelő, újságíró, informatikus, ingatlanos,szállodai recepciós.


2017. okt. 8. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Szobafestő: Nem adsz számlát, mi 100-at fizettünk egy 54 m2-es lakás kifestéséért. Cserébe lehetsz Führer.

Autószerelő: Unokatestvérem autószerelő. Romlik az üzlet évről évre mert az új autókat ha nem márkaszervízben javítják, konkrétan lehetetlen. Ez folytatódni fog, mert jönnek az elektromos autók.

Újságíró: Csöves szakma. Felejtsd el.

Informatikus: Én programozó vagyok. Jó de érteni kell hozzá.

Ingatlanos: Szintén jó, kivéve ha válság van.

Szállodai recepciós: Csöves szakma.

2017. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az informatikus és az ingatlanos az igazából bármennyit, amennyire ügyes annyit.


Pl. ha nyitsz egy ingatlanos céget, akkor nincs határ.


Ugyanez informatikusnál, ha most sikerül bejutnod egy komoly helyre, pl. Microsoft, IBM, Lufthansa Systems, vagy Siemens, akkor bármennyit.


Talán igaz ez még egy újságíró szakmára is, akik most a mediában vannak van aki szerintem több 10 milliós mercedes-el szaladgál, de van akinek az albérletet nehéz kifizetni, érted.


De egy szállodai recepciós nem hiszem hogy havi szinten 200.000 nettónál többet tudna keresni, olyan havi 120-140.000 és akkor az már jó.

2017. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szállodai recepciós: havi nettó 120-140.000 Ft, legalább 240 órára
2017. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy olyan szobafestőről sem hallottam aki nagy lábon élt volna, drága autó, drága telefon, stb.


Mondjuk autószerelőt már láttam drága BMW-vel.

2017. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
inkabb legyel pek az aztan a hasznos szakma, es most akik lepontoznak azert a kenyeremet megeszitek mi?? izlik mi???
2017. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
😂😂
2018. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lufthansa systems... Lel
2018. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!