Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy luxusautó-má...

Mennyit keres egy luxusautó-márkakareskedésben dolgozó értékesítő kb. havonta Bp-en? Vagy százalékot kap? És milyen végzettség kell hozzá?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én láttam egyszer egy ilyen hirdetést az interneten, és a cég gépészmérnök végzettséget kért. Gondolom aki ért az autókhoz.


Bár ez egy példa, lehet valahova "elég" gimnáziumi érettségi.

2017. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom megkapja az átlagbért.

Sok városban, az autóértékesítők átlag alatt is keresnek. Párom dolgozott értékesítőként, nagyon mostoha körülmények között. Nyáron 40 fokban nem volt se klíma, se ventillátor. Télen fűtés is alig volt. Komolyan nem értem ki akar ilyen helyen dolgozni?

Viszont prémiumot is kap, aki elad autót. Meg valami díjat is. Sokat kell tanulniuk, vannak továbbképzések is.

Az Alfa-nál egész jól keresnek. Pontosan mennyit, azt nem tudom.

2017. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert van egy ismerős lány, aki eddig mindig menő fiúkkal járt, egyébként egyetemet végzett lány és most férjhez ment egy fiúhoz, akinek kf. végzettsége van és egy luxusautó-kereskedésben dolgozik.

A nő nem nagyon dolgozik 3 gyerek mellett a diplomája ellenére sem, a fiú tartja el őket, elég jó körülmények között élnek.

2017. febr. 23. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan helyen ahol a kőgazdagok seggét kell nyalni, ott több százezret...


A porschenal akar 500-1millió ha elad... ha nem akkor mnetto 80-100.. ha nem adcek ugyis kivaghak. Jutalék és márka függő. VW értékesítő több lóvé, skoda értékesítő kevesebb della.


Egy pl elad egy porsche cayent melle egy két passatot, golfot, vagy superbet kb misi... ha elmarad a porsche akkor 500-600


Az se mindegy flotta vagy darabis értékesítő.


Az ilyen helyeken max 40 vagy epülsz ha addig nem lépsz előre vezetőnek... de nem szokták összetörni magukat a vezetők kevesebbet kapnak mint a sima értékesítő.

2017. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ennyire jól?Mondjuk sejtettem, mert a nő nem nagyon töri össze magát munka terén, kb 10 éve otthon, előtte is 2-3 évet irodán és minden van: ház, autó, nyaralások.

Ha ezt előre tudom, én is kereskedő leszek:)

ÉS miért repülnek 40 felett?

2017. febr. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!