Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan illik felvenni a...

Hogyan illik felvenni a telefont interjúra való behíváskor?

Figyelt kérdés
Beadtam pár helyre a jelentkezésem, gyanítom, hogy legalább egy helyről felhívnak. Általában "Igen?"-nel szoktam felvenni a telefont, de ez nem bunkó egy kicsit? Nem akarom, hogy kialakuljon egy rossz véleményük rólam már most. A haló? nem ment már ki a divatból? Nekem valahogy nem jön a számra.
2017. okt. 8. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb,ha bemondod a neved. Ezzel máris megadsz magadról egy információt. Remélem sikererrel jársz munkaügyben. :)
2017. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én így szoktam:

"Tessék, Kovács Lajos!"

2017. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy "igen, tessék?" szerintem teljesen jó. Nem tudhatod, ki hív, engem pl. szoktak megtalálni hideghívással, azt se tudja kit keres, csak mondja a baromságát. Ha engem hívnak, mondja, hogy ki az és honnan hív meg hogy engem keres.
2017. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ezt szoktam mondani, ha ismeretlen számról hívnak: Halló, itt X Y!
2017. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam mindig az "Igen, tessék?" futott, eddig még nem származott hátrányom belőle :)

Szerintem semmi bunkó nincs benne, egy idegen számról pedig nem lehet megállapítani, hogy akarod-e egyáltalán, hogy bármit tudjon rólad a hívó fél, akár a neved. Hívhat bármikor bárki munkakeresés közben is.

2017. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

na hát azért ilyen miatt nem aludni...

azt a rézfán fütyülő..


marhára nem ez számít

2017. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már vártam, hogy ki fog beszólni a kérdésem miatt, megint volt egy ember, aki nem bírta ki.:)


Az első 5 válaszolónak nagyon szépen köszönöm! :) Igen, engem is nagyon sokan megtalálnak téves vagy terméket áruló hívásokkal, ezért nem igazán szeretném bemondani a nevem, de lehet, hogy erre a hétre kivételt teszek.


Első: Köszönöm szépen, aranyos vagy, én is remélem.:)

2017. okt. 9. 09:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha tudom ki hív, köszönök neki.

Ha ismeretlen: Igen, tessék.

Ő keres, ő mondja el kitől, mit szeretne.

Ha meg nem én kellek, ne érdekelje hogy hívnak.

2017. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért ment volna ki a divatból? Szerinted a telefonba igenezni szokás? Nemtom, én akkor kezdem "igen?"-el a kommunikációt, ha valaki becsönget hozzám, és kinyitom az ajtót. A telefonba a mai napig "Halló"-val szokás köszönni, ha téged hív valaki, most az, hogy az ide válaszolók többsége ezzel nincs tisztában, az az ő szellemi szegénységük, neked nem kell követni a birkákat.
2017. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor még annyit hozzáteszek hogy van egy csomó alkalmazottam ha ez megnyugtat

senkit nem érdekel hogy mutatkozol be...

2017. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!