Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Illik vinni valamit?

Illik vinni valamit?

Figyelt kérdés
Egy hónapon át dolgozom hostessként egy bankban, jövő héten végzem náluk. Mindenki kedves, rendes volt velem, habár a nagy forgalom miatt nem sokat tudtunk beszélgetni, mindenesetre jól éreztem magam náluk. Utolsó napomon illik vinni valami bonbont vagy nápolyit nekik búcsúzóul/köszönetként a lehetőségért vagy ez éppenséggel túlzás lenne?
2017. szept. 3. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Egy hónap nem olyan sok idő, viszont ha tényleg kedvesek voltak, jól érezted magad, akkor biztosan nem fog nekik rosszul esni a kis "búcsúajándék". Egy doboz bonbon vagy nápolyi, amit írtál, az egyáltalán nem túlzás, a túlzás inkább az lenne, ha személyesen mindenkinek vinnél egy desszertet vagy ilyenek :D Szóval szerintem ez tök okés! :) A gesztus a lényeg, hogy jófejek voltak és te elbúcsúzol tőlük. Nekem jól esne, ha én lennék a kollégád.
2017. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(De természetesen ha nem viszel semmi ilyesmit, az egyáltalán nem illetlenség! :) )
2017. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!