Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert ilyen allati hülyék az...

Miert ilyen allati hülyék az ugyfelek?

Figyelt kérdés
Erdte bankban dolgozom Es nap mint nap kiakadok az emberi hülyeség hatartalansagan. Nem koszon, csodálkozik h iratok kellenek a ki be fizetéshez , bunkók, taknyat szívja az ugyfel ügyintézés kozben, bejönnek részegen , behugyozott az egyik. Ruhellem,hogy McDonald’s feelingje lett a banki munkának. Nyald ki a hulye alul iskolázott , bunkó , degenerált ugyfel segget Es meg értékesíts is neki. Olyan pénzügyileg analfabéta országban ahol azon is csodálkoznak h “nem ad az automata penzt”.. nullás egyenlegű számlánal. Masnak is van ilyen érzése vagy csak En vagyok érzékeny gyökér? Hányinger kerülget a munka miatt. Hulye emberek, agyon szabályozott munka körülmények . Stressz, bunkó parasztok.

2017. okt. 9. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Én önkormányzaton dolgozom, több iroda van, mindegyikre ki van írva, hogy micsoda melyik és mindig hozzám jön be mindenki minden üggyel, hogy itt kell-e ezt, itt kell-e azt. Kiakasztó, hogy ennyire nem tudnak olvasni.
2017. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha ruhelled az embereket, akkor keress olyan munkat ahol nem veluk kell foglalkozni :)
2017. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, konnyu azt mondani h keress mas munkat , csak eppen a nagy atlag magyar retek fizetésekhez kepest itt kevésbé doglok éhen. Habár a felelosseg nagy sokszor, ahhoz kepest meg nem tul nagy honoralas.
2017. okt. 9. 15:05
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Látszik, hogy Erste bankban dolgozol, írni sem tudsz.

Sajnos nekem is ott vannak számláim, úgyhogy az évek során megtapasztalhattam, hogy az Erste bankokban dolgozik a világ söpredéke. Egyedül a Westend fiókban vannak normális emberek, a többi helyen fogalmatlan, nyomorult, teljesen idióta alakok üldögélnek. Ebben a városban, ahol lakom, 3 tyúk van, az egyik már legalább 3 éve ott van, de fogalma sincs semmiről, mindent a kolléganőitől kérdez. Szőke, jól néz ki, nyilván dugja valaki és azért van ott, de inkább tartaná el és ülne otthon, kevesebb kárt okozna. Inkább utazok 50 km-t Pestre, mint hogy ezekkel a fogyatékosokkal kelljen csevegnem. A pesti fiókok sem jobbak. Volt egy faszi, aki 3 óra hosszán keresztül nyitott meg egy sima bankszámlát. Egy pénzfelvétel félóráig tartott nála. Tudom, mert figyeltem az órámat, és még szerencsém is volt, mert az előttem sorban álló 3 ember kínjában lelépett. És még tudnék mesélni a nagyon okos Erste bankosokról. Magas pozícióban dolgozik ott egy volt osztálytársam. A csaj totál hülye volt, kb. hármas tanuló volt mindig, azt is úgy, hogy mindent bemagolt és mondta vissza mint egy papagáj, vagy magnő, akárhol leállítottad a mondat közepén, ugyanonnan folytatta tovább, de egy kukkot-mukkot nem értett belőle...Kész röhej, hogy kik dolgoznak az Ersténél, úgyhogy igen, te vagy érzékeny gyökér, mi ügyfelek jobbára kiugrunk az ablakon tőletek, csak végső esetben megyek be fiókba, amúgy netbank!!!

2017. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsi lennék, ki volt az a hülye aki felvett bankba dolgozni egy olyan analfabétát, aki egy mondatot se képes helyesen leírni.. :D
2017. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Na tessék. Itt az ékes példa arra amit beszelek.. az előző kommentelő személyében . Az hogy hibásan irok nem azert van mert debil vagyok hanem csak szimplán nincs türelmem ékezeteket pakolni, angol a telefonom nyelve. Kivancsi vagyok,hogy a rendkívül kedves megértő szinten ugyfel kommentelő mit dolgozhat.
2017. okt. 9. 15:14
 7/27 anonim ***** válasza:
32%

Előző,dolgoznak az Erste bankban is normális emberek.A többi bankban is elég sok normális és tanult ember van.

Azért látszik rajtad is,hogy mennyire okos vagy :D

Csak mert te találkozol pár tyúkkal meg volt egy ismerősöd,már hülyék dolgoznak azon a helyen :D Kész röhej...


Egyébként nem vagy érzékeny gyökér.Tényleg vannak bunkó és gusztustalan ügyfelek is.Nem tudsz velük mit csinálni.

2017. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Visszavonom.


Nem az előzőnek,hanem a #4 válaszolónak szól.

2017. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%

Ennyire nem figyelnek a népek??

Akkor azt se mondhatom : csak szórakozottak... Mert ez már nem az.


Dühös, ingerült, nem csodálkozok a helyesírási hibákon.

Megsúgom, sima más munkahelyen is van hogy vizelet szaga van a kollégának.

Pedig még le is fürödhet, ha baleset éri netán.

2017. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%

Márpedig MINDEN bankban ezt tapasztalom. Voltam már egypár fiókban, elhiheted. Csak néhány kiragadott példát írtam. És nem különösebben érdekel, ha pár gyökér itt kételkedik. Ha te hülye vagy, az a te bajod, attól még nekem igazam van. Annak meg nem sok köze van a telefon billentyűzetéhez, hogy tele van a szöveg egybeírás-különírás hibával, az "én" szót nagy betűvel írja (a legbunkóbb parasztok ismertetőjegye, ékezetet lusta rakni, de az ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN az bakker nagybetű).

Nyomoult, örülj, hogy felvettek oda, mert máshova ilyen síkhülyék nem kellenek! Örülj a protekciódnak!

2017. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!