Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szakmai gyakorlati helyet kereső, nulla tapasztalattal rendelkező egyén vagyok. Adódott egy nagyon jó lehetőség egy rendezvényszervező cégnél, azonban a munkakör igen összetett lenne, tulajdonképpen félig meddig nekem kellene rendeznem a rendezvényeket. Úgy gondolom ez nagyon nagy felelősséggel jár, és így teljesen kezdőként kicsig soknak tartanám ezt a munkakört. Azonban tudom hogy ez egy remek lehetőség lenne a későbbiekre is nézve.

Az ok amiért nem tudok dönteni még, hogy az én személyiségem nem az a túlságosan pörgős, kommunikatív forma ami ehhez kellene, bár ha belecsöppennék lehet még jót is tenné.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nem félnétek a nagy felelősségtől, stressztől így első munkahely gyanánt?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. okt. 22. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi veszíteni valód van? Lehet, hogy nem sikerül? Na bumm, mi van akkor. De ha nem próbálod meg, akkor egész biztosan nem sikerül, így sem fogod elkerülni. :)
2017. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a melyviz megemberel, sok tapasztalatod lesz, es hamarabb eljutsz arra a szintre ahova a “kenyelmes, biztonsagos” de langyos tengerben hosszu evek alatt jutsz el. En bevallalnam. En is melyvizbe kerultem Es utolag belatom megerte. Mas ugyanezekett a sikerekert evtizedeket pazarol el.
2017. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia sajnos minden gyakorlat felelösséggel jár.Sőt ha méssz is akkor is belédkötnek mivel kezdő leszel.Attolfüggetlenül sztem nem lenne nehéz dolgod hisz sok helyen a kommunik@ciós képességet nézik.Tudni is kell az biztos de ha tulnyomorészt a kommunik@ció lessz a fontossabb és azt nézik jobban.
2018. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!