Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyáltalán tudok igy találni...

Egyáltalán tudok igy találni magamnak munkát vagy készüljek fel az utcai életre?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb bajom hogy valami bődület lassú vagyok és ugye már mindenhol azt hajtogatják hogy gyors munkavégzés kell.egyszerűen nem tudok gyors lenni soha és ez már kiskoromba is kimutatkozott.

#állás #munka #lassúság #lassú munkatempó
2017. okt. 24. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Multik most bárkit felvesznek akinek van pulzusa.

Dolgoztam több helyen is így. Nem fogok keltelni, nagyon szr. Sokat kell dolgozni, melóstársak is kimerültek, ettől türelmetlenek, a vásárlók bunkók. De arra hogy ne kerülj utcára tökéletes. És bárkit felvesznek. Annyi a dolgod hogy odaállítasz a vevőszolgálatra hogy itt szeretnél dolgozni, hívjanak légyszives valakit akivel ezt megbeszélheted. Mikor én tescoba jelentkeztem mert éppen a szakmámban nem találtam munkát akkor egy ilyen szöveg után már másnap kezdhettem. Arra a két hónapra jó volt amíg közben munkát kerestem.

És jelenleg a multik nagy része embert keres.

2017. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy? 14? Mert ha olyan fiatal akkor az még bőven változhat. Aztán lány vagy fiú vagy mert az se mindegy. Vannak olyan munkák lányoknak ahol nem kell annyira sietni pl: műkörmös vagy gyógytornász ha lány vagy, ha fiú akkor mehetsz kéményseprőnek vagy vízóraleolvasónak például, egyik se egy sietős munka. Tanulj, sportolj, olvass, hozd ki magadból a legtöbbet, bármi lehetsz.
2017. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légy jógaoktató, ott aztán nem kell sietni :D
2017. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy kaller. Én csak olyanokba botlok, akiknek Nyugati-Vác között kétszer sikerül összesen végigjárniuk a vonatot. Néha egyszer sem. Nem tűnnek valami gyorsnak :)
2017. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!