Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent az hogy igény...

Mit jelent az hogy igény szerint, lehetőség a túlórázásra?

Figyelt kérdés
Egy gyárban szeretnék dolgozni de nem tudom hogy ez a mondat mit jelent:igény szerint,lehetőség a túlórázásra.
2017. okt. 25. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz akkor túlórázhatsz, az több pénzt jelent.
2017. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha szeretnél túlórázni, megteheted. Erősen ajánlott, hogy havonta legalább egyszer, de inkább kétszer, esetleg minden héten többször legyen kedved hozzá.
2017. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
2: Magyarán ez annyit tesz, hogy "Akkor vállald el ezt a munkát, ha igazi csicskalélek vagy."?
2017. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az erősen ajánlott nem biztos, hogy igaz! Dolgoztam olyan helyen, ahol akkor túlóráztak a melósok, ha kellett a plusz pénz, és ráértek, de én soha nem kértem tőlük, mivel így is volt elég jelentkező, és mivel nem volt kényszer, nagyobb volt a lelkesedés.
2017. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor szeretnél túlórázhatsz de nem fognak kényszeríteni rá(sajnos megtehetnék).

Túlóráért ugye több fizu jár mint alapból, így ha megszorulsz vagy szükséged van egy kis extrára jól tud jönni.

2017. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!