Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Falusiak ti mit dolgoztok?

Falusiak ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
Faluban csak a közmunka van, a városban meg nem akarják fizetni a bejárást, ami nekem közel 22.000 Ft lenne. Mindenhol az az első kérdés, hogy hol lakom, nem akarok e beköltözni a városba. Beköltöznék, de miből ugye... Egyedül egy gyár fizetné a bejárás nagy részét, azt hiszem 80%-át, de 3 műszakos, kötelező 1-2 hétvége és 12 óra és így is alig fizetne 115.000 Ft-ot, plusz kint van a városból, ezért busz bérlet is kellene, ami szintén 6-7000 Ft lenne.

2017. okt. 30. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Menj el informatikusnak és dolgozz egy amerikai cégnek otthonról. Voálá.
2017. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem értek ilyenekhez.
2017. okt. 30. 11:06
 3/14 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már faluban csak közmunka? Iskola, óvoda, posta, önkormányzat, vegyesbolt tuti van mindenhol. A bejárás asszem 70%-át egyébként köteles fizetni a munkáltató, ha normális bejelentett munkáról van szó.

Keresgélj még!

2017. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, dolgoztam is iskolában, most önkormányzaton, de csakis kizárólag közmunkásként alkalmaznak, mert így éri meg nekik.
2017. okt. 30. 11:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Felénk a tobbseg pont azt dolgozik mint a varosiak. Annyi kulonbseggel hogy ha a varosban dolgoznak akkor sajat zsebre utaznak.
2017. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#2:


Ne haragudj, de ez elég butácska kifogás. Én fiú vagyok, és szintén nem lettem informata. :D

Viszont női kovácsmestert már láttam. ;]

2017. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A bejárás (busz-, vagy vonatbérlet) 88%-át köteles fizetni a munkáltatónak.
2017. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti a kérdező, hogy nem veszik fel, amikor meghallják, hogy falun lakik.
2017. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jól meg a házi sütemény készítés több ismerősöm esetében, lehet az aprósütemény vagy torták. Persze a szállítást meg kell oldani egy kisebb autóval. Ha már eléggé jól ismernek, akár közösségi oldalakon, akkár havonta 100-150 euro-t biztos össze tudsz hozni, de akár többet is.
2017. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A mostani munkáddal, mi a baj?

Vidéken ezen önkormányzati poszton csak az ülőgumóid növekednek. Magyarul mellette-utána tanulj valamit s profitálj belőle majd vagy keress jobbat vele.

2017. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!