Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol és milyen munkakörben...

Hol és milyen munkakörben dolgoztok ti, akik minden téren elégedettek vagytok munkahelyetekkel?

Figyelt kérdés
Munka, munkaidő beosztás, kollégák, főnök, fizetés.

2017. okt. 29. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nem létezik, hogy valaki minden téren elégedett a munkahelyével. Hallottam olyan munkahelyről, ahol a dolgozók azon nyafogtak ,hogy miért csak egy millió a karácsonyi év végi prémium....no comment. Mindenhol lehet jól és rosszul is érezni magunkat.
2017. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki amihez konyít, abban van gyakorlata; azt szereti csinálni, a többi körülmény meg akkor részint mellékes, mivel nem is munkaként éli meg, hanem szinte hobbijának él, csak időre kell járni, de ez az áldozat megéri mindenképpen. Ja amúgy , hogyha van olyan kollégád esetleg (ne legyen), akitől hányingered támad, akkor ne erőszakold meg magad, lehet, hogy inkább menj el onnan, mert jobban jársz. Ritka a kifejezetten okádásra késztető jelenlétű kolléga. Amúgy nekem megvan az álommelóm, csak még ki kell járnom a sulit. Lesz majd, hogy korán kell kelni, de szerintem végeredményben az időbeosztással elégedett leszek. Nem lesz okom panaszra, azt el kell fogadni, főleg, hogy olyan munkám lesz, amit szeretek.
2017. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden téren nem, de a fontosabb dolgokkal igen.


Munka: ügyfélkoordináció és minimálisan projektmenedzsment


Beosztás: napi 8,5h, ebből fél óra "kötelező ebédszünet". 11:30 és 15:30 között bent kell lenni, a maradékot úgy tologathatod, ahogy akarod


Kollégák: ritka nagy szerencsém van, a közvetlen kollégáim között mindenki kedves és jó fej (barátkozós, de nem túl tolakodós, normális). Fúrások sincsenek nagyon, mert ritkán van előléptetés, és főnöknek ált. külsőst vesznek fel, akinek már van tapasztalata. A másik egységekben van 50-ből 1-2 ember, aki nem szimpi, mert bunkók és azt hiszik, ők hugyozták a Golf-áramot, de azok szerencsére a belga irodában dolgoznak, és nem látom őket nap mint nap.


Fizu: 250nettó plusz cafeteria


Főnök: Van 2 közvetlen főnök és felettük a mi egységünkben a nagyfőnök, bár szinte ő is közvetlen főnök, mert sokszor beszélek vele is közvetlenül. Az egyik közvetlen főnök nekem picit túl katonás és néha pokróc, de amúgy ő sem rosszindulatú. A másik kettő nagyon jó fej, aranyos, a jó munkát értékelik. Nem ellenőrizgetnek pontról pontra, nem basáskodnak, nem nyaliztatnak maguknak, nincsenek protekciósaik, nem keresik a kákán is a csomót, lehet hozzájuk építő jellegű kritikával fordulni. Mind3 főnököm nő, ha érdekel vkit.

2017. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Picur888 ***** válasza:
100%

Szia :)

Én az IT Services multi cégnél dolgozok Debrecenben.

Egy 18 fős csoportban, Németország hálózati eszközeivel foglalkozunk, német ügyfelekkel és szakemberekkel kontaktalunk stb..


Elégedett vagyok, mert egy jó kis baráti társaság alakult ki a csoportban, illetve fizu is jó, 177.000-t keresek jelenleg nettóban, plusz májusban éves bónusz kifizetés. :)

24/N

2017. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!