Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégám nagyon bunkô!?

A kollégám nagyon bunkô!?

Figyelt kérdés
Van egy olyan munkàm,amire egész életemben készültem.3 évig tanultam a szakmàt majd kitettek egy helyre felügyelet alà 1 hônapra.Aki mellé tettek,màr ismertem mert hetente többször ott voltam a tanfolyam mellett.Eleinte nagyon szimpatikus volt,aranyos,idõsebb hölgy.(52) Én 22 vagyok.Sajnos ahogy mellette kellett dolgoznom,csalôdtam.Belekötött abba,hogy miért balkézzel adok jelzést (nincs elõìrva melyik kézzel kell),miért a Chrome-bôl nyomtatok,õ az Explolerbõl szokott,nekem is ûgy kell ahogy õ mondja,miért ìrok csûnyàn stb.3x nyakonvàgott.Amikor kint vagyunk megalàz a nyilvànossàg elõtt,ûgy beszél velem mint egy ovissal,holott hatôsàgi vizsgàval rendelkezem,egész életemben erre készültem és tisztàban vagyok az alapvetõ dolgokkal.Folyton cseszeget és màr hazudik is a fõnöknek.Màr lassan elmegy a kedvem ettõl a munkàtôl!Mit tanàcsoltok?
2017. okt. 31. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hat, nem tudom, engem egyszer ütött volna meg, mar nem lenne haja.

Ne törődj a korotokkal, kérd ki magadnak, amit csinál. Igy, hogy tursz, igy sem jobb. Jelezd a főnöknek.

Végső esetben más munkahelyre mész. Nem hiszem, hogy ez az egyetlen lehetőséged az életben.

2017. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Az igazsàg az,hogy àtkérethetem magamat màshova is az egész orszàgon belül,ha engednek,csak újként ezt nem szeretném még megemlìteni.Az megint màs történet,hogy egy olyan helyen dolgozom,amivel szabadidõmben is foglalkozok,pici korom ôta.Ez az,ami miatt nagyobbat csalôdtam a dologban.Amûgy sem olyan jô napi 4 ôràt utazni a 12 ôràs müszak elõtt és utàn.
2017. okt. 31. 08:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne a munkából ábrándulj ki, annak ehhez semmi köze. A vén tyúk valószínűleg féltékeny, hogy a fiatal csajok átveszik a helyét. Azért a nyakonvágást nem kellett volna tűrnöd! Persze, hogy nem ismer határokat! Tudom, fiatalként, pályakezdőként nem könnyű szembeszegülni rögtön az első munkahelyen, de ne hagyd annyiban. Mondd el a főnökötöknek, hogy szeretnél más mentort, mert ez a nő megaláz, nyakonvág, mint egy taknyost és ez tűrhetetlen. Mond el a konkrét eseteket is pl a böngészővel, hogy lássák, milyen csipcsup baromságokról van szó.
2017. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt nem ìrtam,fiú vagyok!:)
2017. okt. 31. 08:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Ami miatt most nagyon felmérgelt az az,hogy azt mondta,elég ha egy ôràval késõbb megyek be,de utàna meg hìvogatott,merre vagyok,nem ez volt megbeszélve.A fõnöknek meg persze elmondja,de azt nem,hogy egyik alkalommal 3 ôràval koràbban elment és egyedül voltam.
2017. okt. 31. 08:42
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Attol tart, hogy elveszik az allasat. Valjuk be, mar eleg idos. Siman kipenderithetik valami kamu indokkal, hisz jottel te, uj vagy, fiatal, korszerubben dolgozol, tudsz ujat mutatni. O meg probal teged minden pillanatban rossznak beallitani. Azert az elso pofon utan oda mondtam volna, hogy meg egy ilyen, es a nyaka kore tekerem a cs*cseit!
2017. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, ha mostantól elkezdesz mindent rögzíteni telefonnal, amit telefonban vagy személyesen mond neked. Utána jól bemártani a főnöknél.
2017. okt. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Ne mártsad be a főnöknél, csak tényszerűen mondd el mondandódat.

Ne panaszkodj, hanem a tényeket közöld.

2017. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem se a főnöknél kezd, hátulról. Neki mondd el: ez nem jó így, fogja vissza magát és ha nem hagyja abba, átkéred magad. 1 hónapról van szó?

" a nyilvànossàg elõtt,ûgy beszél velem mint egy ovissal"

- a"nyilvánosság tudja ám, hogy ez nem a te hibád, hanem az övé...

2017. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a chromból ne nyomtass explorelből szokott, tipikus esete annak, hogy fingja nincs mit csinál, egyszer valaki betanította és azóta ő úgy csinája...

1 légy kicsit talpraesettebb állj ki magadért...

2. Ha mégegyszer nyakon mer vágni, írásban tegyél panaszt a főnöknél.

2017. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!