Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy szakmai vezetőnek mi a...

Egy szakmai vezetőnek mi a feladata?

Figyelt kérdés

Van egy intézmény, ahol a szakmai vezető rendezvényeket szervez, PR-tevékenységet végez, sajtózik.


Konkrétan egy szakmai vezető végezhet ilyen tevékenységet, vagy egy jól szervezett intézmény humán-felépítésében erre külön megvan a célszemély, és a szakmai vezető valóban szakmai kérdéseket, feladatokat végez?



2017. nov. 2. 19:53
 1/3 Dongaben ***** válasza:

Ez olyasmi, mint a "Tudományos szaktanácsadó" volt anno. A pénzt felvette, "böfögött" 2 értelmetlen mondatot, aminek köze nem volt a munkához. Hihetetlen...de a múlt évben is láttam olyat, hogy egy TELJESEN felesleges munkakörben lévő ember 2 asszisztenst is foglalkoztatott... Ennyi!

Amúgy: Ezt itt kell megkérdezni? Ha, nem tudod, mi a munkaköröd, akkor menj kukoricát kapálni! Az egyszerű, és nem kell megkérdezni, hogy megcsinálja-e helyetted valaki...

2017. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem engem érint a kérdés <mint sz.vezetőt>, csak A, volt személyes tapasztalatom, hogy egy ilyen keze alatt dolgoztam, akin érződött, hogy nincs a helyzet magaslatán, és B, állásinterjúknál is van, amikor ezt tapasztalom.

Nem általánosítani akarok, csak arra szeretnék rájönni, hogy ne is álmodjak ma már valódi, kompetens vezetőkről egy-egy intézményben(?)

2017. nov. 2. 20:58
 3/3 Dongaben ***** válasza:

:)

Milyen "Intézmény"? Színház, opera, egyéb művészeti stúdió? Ilyen, hasonló helyen NE vállalj ehhez hasonló munkát!

Egy barátom csinálta fél évig színházban. Ezt mondta, mikor otthagyta: "Nem leszek csicska_eci tovább".

2017. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!