Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy amióta...

Miért van az, hogy amióta felmondtam, mindenki közvetlenebb velem? F/36

Figyelt kérdés
Nemrég felmondtam a munkahelyemen, mert nem éreztem jól magam és a főnökeim sem támogattak. Azóta mindenki kiváncsian közelített hozzám és úgy viselkedett velem, ahogy korábban szerettem volna és ahogy én is bántam velük. Ennek az okát nem értem: pusztán kiváncsiság?

2017. nov. 3. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudják, hogy elmész, és kihasználják még a kis időt, amíg ott vagy.
2017. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mire használják ki?
2017. nov. 3. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jópofiznak, mert tudják, hogy nagy szrban vagy.

-----------------------------------------------------


Velem is ez volt: másodjára sem vettek fel orvosira, mindenki nagyon lenéző volt velem szüleimen és testvéreimen kívül, mert ismerősök és volt osztálytársak nagyon szerettek csámcsogni a nyomorúságomon.


Majd harmadik alkalommal, amikor nagyon simán felvettek ráadásul a Semmelweisre, még csak nem is gratuláltak! Senki a családomon kívül! Azóta majd felrobbannak az irigységtől, hogy ez az ember még is, hogy csinálta...?! Mai napig nem hiszik el, hogy én, biológia hármassal, kémia kettessel (tizenkettedikben ráadásul megakart buktatni a tanár) hogy csináltam meg?!?!


Én küzdöttem, ők verték a mellüket a semmit nem érő szakjaikon, hogy ők már egyetemisták.


0-24 órában készültem...


Végül győztem!


Ennyi! Ezelőtt én voltam a senki, akiből nagy nulla lesz, haverkodtak velem, 100%-ig biztos voltak benne, hogy ilyen jegyekkel nem fognak felvenni.

2017. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belátják, hogy jó fej voltál.
2017. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h ők nem merték volna megcsinálni...
2017. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez mindig így van. A főnökök és a kollégák is nyaliznak már olyankor. Azt hiszik, ha abban az utolsó pár hétben normálisan viselkednek, akkor pozitív élményként marad meg benned az egész x év, ami alatt végig köcsögök voltak veled.
2017. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi fura. Ha valaki nem is volt a legjobb barátunk, akkor is bennünk van, hogy többet már nem látjuk. Egyfajta búcsúzkodás.
2017. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de leírnám én is a gondolataimat, néhol általánosan foglamazva.

1: elővigyázatosságból, nehogy az terjedjen el a helyről, hogy bunkók az alkalmazottakkal, mert annak azért hosszútávon híre megy.

2: hogy a felmondási idő alatt is dolgozzon rendesen az illető, ne lógassa ott a lábát négy/nyolc hétig, horribilie dictu, ne menjen el hetekre táppénzre.

3: ami mások is írtak, egyfajta "tisztelet", hogy te mertél lépni.

2018. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!