Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találkoztál már életed során...

Találkoztál már életed során ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés

Raktári területen dolgozom, és vannak kapkodós órák, amikor több hullámban jön holmi.

Történt hogy az egyik munkatárs úgy begurult, hogy az üres rekeszt neki b****a a polcnak "A f****m fog kapkodni, hát már remeg a kezem is" elment, és percek után felöltözve hazament.


Sok hülye ember van nálunk, aki képes azért a 10e ft +ért kicsinálni magát, na hát én nem ilyen vagyok, csinálgatom, ha jönnek szólni hogy haladjatok, olyankor mondom a csoportvezetőnek is hogy nyugodtan be állhatsz, ahelyett hogy cigizni mennél.


2017. nov. 3. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Sokszor.
2017. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam egyik mentalitással sem dolgoznál sokáig. Mindenre van megoldás de sem a csapkodás sem a flegmázás nem az
2017. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Igen, diákmelóztam nyomdában, ahol gyakran előfordult hogy sok volt a hibás termék, amit ke kellett szedegetni a csomagból de közben meg jött folyamatosan a cucc, nem tudtam egyszerre mindent csinálni. Ilyenkor általában szóltam a gépkezelőnek hogy vadásszon le pár unatkozó diákot és küldje ide őket segíteni. A vergődős-dobálós stílussal egyik helyen sem dolgoztak sokáig az ilyen emberkék.
2017. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én volt már, hogy bementem az irodából a raktárba őrjöngeni, én is üres dobozokat dobáltam, meg a falba ütöttem, meg toporzékoltam, mint egy hisztis gyerek. Mondjuk én nem a munkán húztam fel magam, hanem azon, amit telefonba mondtak.

Azt hittem, nem lát senki a raktárban, de arra mentem vissza az irodába, mikor már lenyugodtam, hogy a biztonsági kamera felvételét már meg is vágták, és küldik szét e-mailben a kollégáknak, meg rakják bele a karácsonyi gyűjtésbe, hogy lehessen röhögni a bolondon, aki a raktárban toporzékol :D

2017. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!