Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt a legdrasztikusabb/leg...

Mi volt a legdrasztikusabb/legrosszabb/legnevetségesebb fogyókúra, amivel az eddigiek során találkoztál vagy végig csináltad?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
F.l.r.t Reklámműhely. Fél év - 10 kg.
2009. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Én főztem pár éve 10 liter káposztalevest, hogy majd csak azt eszek egy hétig.


a 3. napon már szabályos rosszullétbe voltam, szédülés, fejfájás stb. és ha ránéztem a kondéra már hányingerem volt.

:DD


Azóta lefogytam rendszeres úszással, és kis odafigyeléssel

2009. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én nem fogyókúráztam még, mert nem vagyok túlsúlyos, de a legdrasztikusabb, amiben sajnos mégis részem volt, amikor nemrég (pár hete) lebetegedtem, elkaptam egy olyan hasmenéses-hányós betegséget, hogy elől-hátul egyszerre folyt belőlem minden, semmit nem tudtam visszatartani, kiszáradás veszélyével kaptam infúziót, fél nap alatt terített le úgy, hogy délelőtt még jól voltam, éjjel viszont már a saját lábamra se tudtam ráállni, és másnap reggelre már 3 kilóval voltam kevesebb, amit azóta se tudtam visszaszedni, csak egy kis részét, mert eleve nehezen hízok, mert ilyen az alkatom, és ha jön egy ilyen betegség, egyből meg is látszik.
2009. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
90 napos agyrém :)) Ebben az a nevetséges, hogy mennyi ember hisz benne :)
2009. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer az egyik ilyen csodakúrával 15 kilót híztam. Már nem tudom melyikkel.

Felhagytam az egésszel, a 90 naposba már bele se fogok. A norbiba se, mert megnéztem most is ugyanúgy étkezek, de tényleg. Én eddig is ilyen kajákat ettem meg minden. Nem hiszem el, hogy a norbival is lehet fogyni... na mindegy.

Egyszerűen nem eszem csak ha már muszáj, de akkor bármit. És néha rengeteget. Emellett sokat iszok és mozgok is most már. Hihetetlen, de fogyok. Szóval én már nem fogok fogyókúrázni, hanem így megoldom magamnak és kész.


A káposztalevest én is csináltam. Vagyis csak akartam mert nem bírtam megenni :)

2009. máj. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok! A gastroyalos zsírégető gyümölcsleves kúra.

Rendkívül rossz ízű, én nem vagyok nagy étkű, de már a harmadik napon ada adtam volna a fél karom egy jó rántott husiért. Betartottam rendesen, végig csináltam az egy hetet, és egy kiló sem ment le rólam.

2009. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:
46%

Sziasztok!


Az összes diéta, ami nem sporttáplákozáson alapszik, az már nevetséges, és hasztalan is.

2009. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!