Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy Hűtő és légtechnikai...

Egy Hűtő és légtechnikai szerelő mennyit keres. Az az Klímás, Pályakezdő átlag fizetése? Mennyire lehet vele elhelyezkedni dolgozni magyar országon, Németországban európai unióban .

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 16:10
 1/1 anonim válasza:
Itthon egy kezdő 150-250 között keres nettóban, ez cégtől függ, külföldön 400-600 között van a nettó, de ez mind cégfüggő. A magyar piac telített sok a hűtőgépes, klímás légtechnikai szerelő. Az elmúlt 15-20 évben azért kezdték lerakni a szakmát a fiatalok mert ebből akartak meggazdagodni, van akinek be is jött. De ma már sok a szabályozás, egy idő után megunja az ember és vannak nagyon nehéz melók. Én szakmabeli vagyok és külföldön is dolgoztam, igazság az hogy egy jó melóhelyet kell kifogni.
2018. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!