Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az McDonald's ba megyek...

Az McDonald's ba megyek dolgozni, adjátok 1pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Ne köpj bele a kajába
2017. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Vigyázz a krumpli sütővel!!!
2017. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Menj normális munkahelyre.
2017. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

én dolgoztam mekiben, a legjobb

jó csajok voltak a műszakomban, ment a szex meló közben, meló után... imádni fogod

2017. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Maximálisan tartsd be a HACCP előírásait!

Néz meg a szerződésed, jár-e kaja.

Kérj segítséget és visszaigazolást a betanítási időszak alatt. Kérdezz, h vmi nem világos.

Nyugi, ott is emberek dolgoznak, mindent meg fogsz tudni tanulni.

Ne hagyd megalázni magad, de minden ilyesmit kezelj higgadtan.

2017. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
kaja mindenkinek jár aki dolgozik, képben vagy
2017. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
6: És mi jár? Egy szimpla sajtburger meg egy kis adag sültkrumpli?
2017. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
A szerződést nagyon nézd meg, tanulj meg mindent és mindig kérdezz ha valamit nem tudsz. Amúgy meg hamar bele lehet tanulni:) De tényleg nagyon figyelj oda, nekem egy jópár papírommal nem éppen hivatalosan jártak el finoman szólva :)
2017. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

7-es. Igen. Sima sajtburger/csibeburger és sült krumpli/almás pite vagy egy nagy szendvics magában. Nem sok, de valami.


Én fél évet voltam mekiben. Hát mit ne mondjak sz ar volt.

Tanácsot azt tudom adni hogy legyél türelmes magadhoz. Lehet lesznek bunkó kollégák, sokszor nem is azért mert olyanok hanem mikor már heti ötödik nap 12 órázik az ember akkor kevésbé türelmes. Ne vegyél magadra semmit amit mondanak.

Többször meg fogod égetni magad, és lehet másokat is. 200 fokos sütő, forró olaj, kapkodás... Tarts be minden előírást és legyél óvatos. Én is próbáltam, mégis sikerült sokszor megégetnem magam. Próbálj minél óvatosabb lenni és reméljük nem történik semmi komoly.

Készülj fel hogy több ember munkáját fogod csinálni. Mi általában a 12 fős konyhában csúcsforgalomban is max 5-en voltunk bent, és abból egy ember (a műszakvezető) inkább bent facebookozott az irodában és onnan dirigált kifelé. Volt olyan is hogy egyszerre voltam normál és bop oldalon. 1 ember a kasszában, egy srác első napján krumplizott. Drive-ot leállítottuk, és az ajtóig állt a sor. Műszakvezető meg állt és kiabált hogy miért nem készül a rendelés az előírt időn belül... Az ilyet ne vedd magadra. Ne érezd rosszul magad. Ha nem tetszik neki hogy nem tudod 5 ember munkáját végezni rúgjon ki, találsz másik helyet. Max átmész a szomszédos Burger Kingbe (3 munkatársam megcsinálta, szerencsére én korábban váltottam egy normális helyre).

Ne vállalj be extra dolgokat! Nekem azt találták ki hogy vidékre utazzak le egyszer melózni. Egy alkalommal bele is mentem mert hülye voltam. 3 óra volt oda az út, 4 órát melóztam, 3 órát utaztam haza. Majd megkaptam a 4 órára a fizum ami elment a volán jegyre. Utána kitalálták hogy akkor a jövő héten végig így menjek be mert ott csoportos felmondás volt és kell oda az ember. Itt volt az az alkalom hogy én is abban a pillanatban felmondtam.


Bop oldalra akarj betanulni. Miért? Mert az a nehéz, azt nem akarja senki se átvenni. Így az elején nehéz lesz, de ha belejössz akkor egyedül csinálhatod a munkát anélkül hogy bárkivel együtt kéne dolgozni, egymást kerülgetni, egymásnak megfelelgetni vagy a beszólásokat eltűrni. Képernyő kiírja mi kell, te összeteszed és kiadod. Nincs dráma, nincs összedolgozás, mások nem piszkálnak és okoskodnak bele a munkádba. Miután belejöttem és jól ment mindig oda kértem magam. Többieknek nem volt ellenvetése mert az a bonyolult hely.


És nem tudom hogy megy most, de mikor én több éve ott voltam még az volt hogy a faliújságra tették ki a beosztást. Amit természetesen napról napra változtattak.

Szóval ha te pénteken dolgoztál utoljára, és úgy írnak be hogy szerdán kell legközelebb bejönnöd akkor te abban a tudatban vagy hogy szerdán kell jönni. Ha közben szombat vagy vasárnap viszont kitalálják hogy hétfőn mégis gyere be arról nem kapsz semmi értesítést, csak kifüggesztik a falra. Így nekem sokat megpróbáltak levonni a bérből csak mindig összevesztem, hogy honnan kéne nekem tudni hogy mégis beírtak idő közben. Természetesen azt mondták hogy "már szombaton ki volt rakva a falra" mintha én minden napot azzal indítanák hogy bemegyek a munkahelyre megnézni volt-e változás abban amit már előre lefixáltunk. Egy vicc, de elvárták volna.


Én azt mondom hogy szabadidődbe azért keress jobb helyet ha megteheted. Nem kell azonnal lelépni, de egy mekis meló nem karrier. Amint lehetőséged nyílik válts.

2017. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
En is dolgoztam mekiben, diakkent. Szerettem. Jo csapatba kerultem, igy sose volt nyug dolgozni, pedig 12 orakat toltottem ott.
2017. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!