Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismer valaki női CNC-st?

Ismer valaki női CNC-st?

Figyelt kérdés

Jelenleg irodában gürizek, mint titkárnő. Nem vagyok ilyen műnő, nem tudok magassarkú cipőben tipegni. Szóval arra gondoltam, hogy mivel unom a munkámat, a fizum se egy csillagászati és a régió ahol élek, elég fejlett iparilag, ezért váltok.

2 kezi munkásból állítólag hiány van, a munka nem büdös nekem, így kacsintgatok a CNC programozó vagy gépkezelő, esetleg mind a két munkakör felé.

Milyen tanácsaitok vannak a tanfolyamot illetően?

Ismertek női CNC-st? Hogy boldogul a férfias világban? :)

28/N



2017. nov. 9. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül nem ismerek. De ahol a párom 2 éve dolgozott CNC-sként, ott volt ugyanott 3 nő is, 2 kisgyermekes anyuka, és egy lassan nyugdíjba vonuló nő.
2017. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gépi forgácsoló képzést meg kell előtte csinálni, ami 3 év. Erre épül rá a CNC képzés. Persze lehet csak simán is végezni a gépkezelőit, de alapok nélkül nem sok értelme van.
2017. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy lányt aki CNC-snek tanult, és elég jól is csinálta :)
2017. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik szakmám esztergályos, ez volt 1988-tól kezdve 4 évig.

Hát, ha abban a közegben egy nő lett volna....végül is nem elképzelhetetlen, de nagyon sivár lehet szerintem egy nő számára, rendszerint ipari környezetben voltak a tanműhelyek, büdös öltözők, szigorú munkavédelmi előírások, súlyos balesetek(hosszú hajú srácnak megskalpolta a fejét az eszterga..)

Próbáld meg, de ha még a lelkivilágod is tönkreteszi, hagyd ott egyből.

2017. nov. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!