Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki ismer olyan embert aki...

Valaki ismer olyan embert aki céget vezet és nagyon alacsony a fizetése?

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy cégnél, és volt az ügyvezető. Megnéztem számítógépen a szerveren mennyit keres. Na és valami nagyon alacsony fizetése volt. Más tud ilyenről, vagy találkozott már ilyennel? Mert gondolom egy ügyvezető vagy cégvezető esetén mindenki arra gondol hogy drága céges autó, min. 800 bruttó vagy fölötte. Más találkozott más ilyennel vagy tud ilyenről? Vélemények?
2017. ápr. 20. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy annál nem kap-e sokkal többet feketén borítékba?
2017. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De az illető több más cégbe is volt ügyvezető, lehet azokért még kap pénzt?


Akiről én beszélek, azt láttam amit utalnak neki hivatalosan, ott volt mindenki fizetése, az enyém is, amit nekem utaltak minden hónapban, és pont az az összeg volt, én semmit nem kaptam "mellékesen".


Lehet a cégvezető még kapott?

2017. ápr. 20. 17:53
 3/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:
A cégvezetők jelentős része részesedést kap, vagy lehet hogy fix megbízási szerződése van és számláz.
2017. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!