Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik gyár fizet annyit,...

Melyik gyár fizet annyit, hogy albérletbe tudjak menni?

Figyelt kérdés

El szeretnék költözni itthonról. Jelenleg irodai munkát végzek, a fizetés a béka segge alatt van. Mivel irodai szakmám van, de nem vagyok szép, így kilőve, hogy irodába felvegyenek protekció nélkül, ezért gyári munkára gondoltam.

Somogy megyében élek, itt 3 műszakban, úgy, hogy kötelező egy hónapban legalább 2 szombat és 12 óra, a 120.000 Ft-ot sem adják meg.

Hova tudnék elmenni, ahol egy kicsit jobban fizetnek? Eleinte ellaknék munkás szállón is, de szeretnék albérletbe menni.

Győr-Moson-Sopron megye kilőve (ezt nem részletezném miért). Azon kívül hol találnék jól fizető gyári melót?



2017. nov. 12. 16:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És mielőtt beszólnátok nem aktákat tologatok. Szerződéseket csinálok, elszámolok bérekkel, számlákkal stb.
2017. nov. 12. 16:48
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Üdv a klubban!


Budapest talán a te városod ebben a helyzetben, de amúgy sok lehetőséged nincs. Esetleg Ausztriában mosogató meló havi 1000-1200 euróért cserébe, ott lakással, Hétfőtől szombatig 12 óra munka. (Persze, ha bírod.)

2017. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták egyedül nem lehet külföldön boldogulni, úgyhogy kilőve sajnos.
2017. nov. 12. 17:01
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudom Budapesten nagyon drágák az albérletek. Igaz ott sok a munkalehetőség, múltkor voltam fent, az egyik bevásárlóközpont szinte minden boltjába eladót kerestek.
2017. nov. 12. 17:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ma már egyiket sem javasolnám neked, pláne nem iroda után, más világ az, emberileg mindenképp. De ha nagyon akarod, akkor nézelődj Veszprémben.
2017. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
A társaság az nagyon vegyes, szerintem mindenhol. Voltam legutóbb valahol (üzem), ahol a börtönviselt ember sem volt kizáró ok. Oké, eldumálgattunk, jó pont volt részéről, hogy legalább őszinte volt és nem sunnyogott. Tudni kell nagyon kezelni az ilyen emberekkel az együttlétet, mert hosszútávon nem kifizetődő, az is biztos.
2017. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Fejérmegyébe, Denso, Alcoa, Köfém. Egyik ismerősöm a Alcoa-va dolgozik, 3-4 év után emelték a fizetését, 250re, 150-ről.

Van még pár másik gyár, itt Fehérváron.

Alföldibe, alkalmi munkalávalóval, 150-et megkeresed, tb-t fizetve, 143 még a zsebedbe marad.


70-80ezerért már van albérlet Fehérváron. Vannak menzák, ahol ebédelni lehet hétvégén is, 630forintért. Aztán csak a reggelit, és a vacsorát kell megoldanod.

2017. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jeleznem kell, hogy van olyan munkáltató (több is az országban) amelyik biztosít a munkavállalóinak munkásszállást. Erre gondoltál már, mint -átmeneti- megoldásra?

2017. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kecskemét Merci gyár..... csodát ne várj egyik gyártol se, de ugy tudom ott van támogatás albira....

Móri ipari prk, itt vannak munkásszálók, Fehérvár ipari park....

Oroszlányban Borg turbo vagy mi a fene.... volt munkahelyemről csomóan leszámoltak, mert ott az operátorok megkapják a 200k.... mi igaz belőle nem tudom, a lényeg, higy sokan elmentek oda...

2017. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. nov. 12. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!