Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy 4 honapja vagyok a munkahelyemen. 16 éves korom óta nem vagyok nyugodt természetű. És az utóbbi 2 napban már tényleg elegem lett a hülyékből...egy pillanat alatt felidegesítenek az értetlenséggel, a pofázással a kibeszéléssel, azzal hogy mindig ugy kell lennie a dolgoknak hogy nekik megfeleljen...mindenki más le van sza.rva... Akkor már az is baj ha kérdezel valamit és még te vagy leba.szva mert az idiótája elmagyarázni se tudja mi baja van...na mindegy. És ez a düh amit gerjesztenek bennem...nem tudom már kezelni..egy pilanat alatt ki tör belőlem a hét fejű sárkány...de ha ez továbbra is így megy akkor magamban még több kárt teszek, és a körülöttem lévőket is megbántom... Tudom hogy nem csak ez a gond...hanem az is hogy mostanában semmi nem jön össze, nem tudok haladni az életemmel..a fizetés is kevés...semmi pihenőm nincs az állandó 6,5 nap után...megbeszélni sem tudom senkivel...családtagoknak ilyeneket nem mondok el mert rájuk nem számíthatok ilyen téren. A barátaimmal meg nem tudok ugy beszélni sem. Párom nincs...orvoshoz meg nem szivesen fordulnék. Magányos vagyok...de magányos, és társasági ember is akarok lenni. Mert egyszer erre, egyszer arra vágyom...szerintem ez teljesen érthetetlenre sikerűlt..de ha kérdésetek van akkor válaszolok hátha megértitek hogy miről beszélek.

2017. nov. 18. 02:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vannak kommunikációs és stressz kezelő technikák a "felidegesedek" szituációkra. Szintén önismereti és kommunikációs eszközök vannak az ismerkedésre is. Mint amit #1-ben írtam, mind3 esetben segít.
2017. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!