Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy 4 honapja vagyok a munkahelyemen. 16 éves korom óta nem vagyok nyugodt természetű. És az utóbbi 2 napban már tényleg elegem lett a hülyékből...egy pillanat alatt felidegesítenek az értetlenséggel, a pofázással a kibeszéléssel, azzal hogy mindig ugy kell lennie a dolgoknak hogy nekik megfeleljen...mindenki más le van sza.rva... Akkor már az is baj ha kérdezel valamit és még te vagy leba.szva mert az idiótája elmagyarázni se tudja mi baja van...na mindegy. És ez a düh amit gerjesztenek bennem...nem tudom már kezelni..egy pilanat alatt ki tör belőlem a hét fejű sárkány...de ha ez továbbra is így megy akkor magamban még több kárt teszek, és a körülöttem lévőket is megbántom... Tudom hogy nem csak ez a gond...hanem az is hogy mostanában semmi nem jön össze, nem tudok haladni az életemmel..a fizetés is kevés...semmi pihenőm nincs az állandó 6,5 nap után...megbeszélni sem tudom senkivel...családtagoknak ilyeneket nem mondok el mert rájuk nem számíthatok ilyen téren. A barátaimmal meg nem tudok ugy beszélni sem. Párom nincs...orvoshoz meg nem szivesen fordulnék. Magányos vagyok...de magányos, és társasági ember is akarok lenni. Mert egyszer erre, egyszer arra vágyom...szerintem ez teljesen érthetetlenre sikerűlt..de ha kérdésetek van akkor válaszolok hátha megértitek hogy miről beszélek.

2017. nov. 18. 02:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Tanulj asszertivitást.
2017. nov. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
en is nehezen kezelem az indulataimat, igazabol meloban nincs is korulottem mas, aki olyan "ideggyenge" lenne, es olyan dolgokon olyan szinten kiakad, mint en. De ennek ellenere szeretnek, mert alapvetoen azert baratsagos vagyok, es mivel nagyon sokminden erdekel, igy sokmindenben viszonylag jartas vagyok, el tudok beszelgetni barmirol. Ha mas pozitiv tulajdonsagaiddal tudod kompenzalni ezt a problemadat, akkor siman lehetsz masok szemeben egy nagyon szeretheto ember, akkor is, ha idonkent radjon a hepaj. Vagy megprobalod megeroszakolni magad es egy jo kedvet es pozitiv szemleletet magadra eroltetni. Bar ez nekem sose ment, vagy bal labbal kelek, vagy nem..
2017. nov. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

En megoldottam váltottam... most már csak ritkan találkizok ilyen emberekkel. Mondjuk az olyan emberek.mint te jibban idegesitenek, de én simán megmondom, ha pattog, vagy csapkod, agreszív, hogy takarodjon a közvetlen közelemből, mert szet lesz baxva a feje....

Az egész életben nem gyülök jobban semmit, amikor ida érek egy helyre aztán egy komplexusos raktáris, vagy aruatvevo, pattog, agressziv, flegma, ideges, mert neki xar az elete....

Ilyenkor sziktam a papirt idaadni, es elkuldeni a faxba amig nem vegzek... legyen az nő vagy férfi.

2017. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Húzzál kicsit nyaralni, vedd be a "lesz@rom bogyót", add ki a stresszt annak, aki kihozza.Legközelebb nem zavar.

Persze, ha dilidoki vagy, akkor ez munkáddal jár...


Szerezz egy pokoli rossz kutyát, amivel üvöltözhetsz vagy éppen egy normálisat bár ha kevés a lóvéd, akkor ez passz.


Igazából keress normális munkaidős munkát, ami heti 5 nap, napi 8 óra kb s ennyi.

Lehet kevés a fizu, de lesz szabadidőd, amiben bármit csinálhatsz s ez nem feltétlenül pénz kérdése.

Viszont helyreáll a lelki béke s ez hozza a többi jó dolgot életedbe, mint csajszi ( remélhetőleg normálist ) és ismeretségeket a sövény jó oldaláról.


Egy sz@r munka után is van élet-más munka, de erre csak a lépésed után jöhetsz rá;)

2017. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

"Szerezz egy pokoli rossz kutyát, amivel üvöltözhetsz vagy éppen egy normálisat bár ha kevés a lóvéd, akkor ez ...."


Te meg egy büdös gyökér vagy! Az ilyen embernek szivből kívanom, hogy az a kutya vegye el az életét.....

2017. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

# 5


Vajon honnan tudod, milyen a büdös gyökér...szaglod lábad éppen?


Egy kurta döggel is lehet stresszt levezetni, mint ÜL! Ülj már le batki! Ebben semmi bántó nincs csak az ilyen mimóza galambfosoknak.


Tudod, mi a bántó igazán, amikor egy olyan szadista, mint te, aki fogja kutyát és egészséges létére műtetti össze vissza, hogy kedvtelési céljainak megfeleljen, tömi minden sz@rral és bezárja a 4 fal közé, aztán még lelki szemetesládának használja szeretet címén.

Nézz tükörbe, te "állatbarát":DDD

2017. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Aztán Te tudod Te nyomorék....
2017. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy nem ilyen munka való neked? Szerintem amikor van egy kis szabadidőd, mondjuk pihenőnapon, akkor szépen ülj le egy állásportál elé (Profession pl.) és nézegesd végig a hirdetéseket, és gondold át, melyikben éreznéd igazán jól magad. Ne a fizetést nézd, hanem pl. azt, hogy mekkora a cég, milyen jellegű a munka, emberekkel kell foglalkozni vagy nem, sok kolléga között kellene dolgozni vagy magad lennél, sok felettesed lenne vagy csak a cégvezető, hogy tetszenének a feladatok, amiket leírnak, tudnád-e csinálni... stb.

Vagy szépen megtanulod kezelni az indulataidat és alkalmazkodsz a munkahelyedhez, vagy elkezdesz olyan munkát keresni, amiben jobban tudnád érezni magad, és nem csak egy pénzkereseti nyűg lenne számodra. Ha pedig még nem tudnál váltani, akkor kezdj el tanulni, szánj rá napi 1 órát, hogy képezd magad, hogy olyan munkád lehessen, amit szeretsz csinálni. Ha nyelvet kell tanulnod hozzá, akkor ott van pl. a Duolingo, vagy keress más online tananyagot, iratkozz be könyvtárba, és kölcsönözz ki szakkönyvet, és olvasd.


A nyafogás, panaszkodás nem segít rajtad, keresd a megoldást a problémádra.

2017. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sofiak03 válasza:
Fogadj örökbe egy kutyust a menhelyről. :) Sokkal olcsóbb és még segítesz is rajta. Ne félj, ha lesz kutyád nem leszel magányos többé! (tapasztalat)
2017. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magnézium tartalmú kaják pl magvak idegnyugtatók, orbáncfű-citromfű-teakombó is. Endorfint termel az, boldogsághormont. Ne húzd fel magad az értetlenkedésen; ősi mantra: nemszámít, lecarom, ődóga. Ha elengeded az elvárásaid az emberekkel szemben, többet nem tudsz csalódni, nem fognak tudni a sodrodból kihozni. El kell fogadni a kis együgyű tudatlan embereket, vannak ilyenek is, bele kell törődni. Elvileg minden csak addig zavar, amíg figyelmet szentelsz neki; minden addig van jelen az életedben, vagy pedig tanítani akar neked valamit a szituáció, az is lehet, hogy addig ismétlődik, ameddig meg nem tanulod, mert az olyan. Amúgy meg hozzáállás másik: "Ez van, a világ ilyen", ilyenek az emberek is, meg kell szokni ozt cső. De amúgy meg kell próbálni megértőnek kell lenni vele, ha már figyelmen kívül nem tudod hagyni. Hát h-lye szegény!! Hát akkor miért vársz el tőle nagyobb szellemi/bármilyen teljesítményt? Bocsi, de így egyszerűbb volt a magyarázat:) Igen, tudom, ebben volt egy kicsi ítélkezés, de bocsi, de tényleg, nem akarok megbántani senkit, én is szeretem a békét, a nyugalmat magam körül, és ez amúgy tényleg működik, pl a családdal a legerősebb a karmikus kapcsolat, és hogyha ignorálom őket, egy idő után már meg se próbálnak felhúzni engem, hanem békén van hagyva az ember. Szóval, ha nem figyelek rájuk, elmúlik, elkopik nekik ez a késztetésük. Amúgy tényleg, az a szép , ha a nem okos embereket tudatlanoknak, vagy butuskáknak hívjuk. Szóval bocsi; viszont remélem, segítettem, remélem, hasznos volt:)
2017. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!