Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolsz egy olyan főnökrő...

Mit gondolsz egy olyan főnökről, aki nem vállalja a felelősséget a tévedéseiért? Volt már ilyen főnököd?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak ilyenel találkoztam ha meg elmondtam a feletesének akkor semm történt semmi.Mert szabályokat csak lefele kel betartani 2-éven keresztül halotam vissza amiket mondtam az irodában de változás nem történt és léptem is onnan.A vicc az volt könyedén meglehetet volna csinálni csak én egyedül álltam ki ezért nem lèptek semmit magyarországon sajna ez a jelemzö.Utolag megtudtam hogy, jó nagy büntetést kaptak a vezetöt meg ki rugták nevetem az egészen mert könnyedén megelözhetö lett volna.Miliárdos cégeknél titkolnak el 10000 ft hibákat biztos bennem volt a hiba.
2017. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt ilyen. Úgy volt vele, hogy mivel sok pénze van, bármit megengedhet magának, nem kell felelősséget vállalni a tetteiért.
2017. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálóssal találkoztam csak, akinek minden szép és jó, a rosszat nem ismeri.
2017. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Tévedett vagy tévesztették? Mert nem mindegy. Ha a fél üzem nem tartotta be a biztonsági előírásokat, akkor hülye lenne helyettük vásárra vinni a szűrét.


Sokan sumákolnak, és inkább bűnbakit csinálnak az emberből, mint higy szembenézzenek azzal, hogy a saját mulasztásuk volt.


Mert nem ujjal kell mutogatni, hanem a múlt hibáiból tanulni, mert akkor már nem kár hanem tanulság is.


Ilyen egyszerű. Ha pedig a tévedést a marketingosztály kisiklása okozta, akkor sem biztos hogy a főnök a hibás.

2017. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Ti nem jól bántok a céggel. A cég pedig visszarúg olyat hogy zacskóban elférsz tőle. Darabokban.


Én nem élek vissza a hatalmammal és soha nem is tettem. Viszont aki igen, az megszűnik MOST!! Igen!

2017. nov. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem bűnbakokat kell találni, hanem a tévedéseket elkerülni. Ennyi az egész.
2017. nov. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
A szerződéses zacskót pedig kukába, és ne hibáztassunk másokat, mert ha a gyereknek baja lesz, akkor arról nem a gyerek tehet. Mindenki nézzen szembe magával, és vállalja a felelősséget. Azért ti tettetek. Ha tettetek. Mert akkor tabula rasa és neues kapitel.
2017. nov. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyértelműen tévedett, nem más tévesztése miatt. Nem véletlenül írtam ki így a kérdést.
2017. nov. 23. 08:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Szinte csak ilyen volt.

A mostaniak ilyen szempontból tűrhetőek, de még ők is bebiztosítják magukat ilyen esetekre. A régebbiek meg... fúúúúúú...

2017. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg az ilyet megvetem, és ha nagyon durva esetről van szó, továbbállok.
2017. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!