Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kamionsofőrként dolgozom...

Youki kérdése:

Kamionsofőrként dolgozom ajánlanátok a keleti pályát? 1 éve kamionozom jelenleg nyugatnak járok.

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Keleti pálya, minden, ami Magyarorszagról keletre van....

Vagy cég érdekel? De akkor tedd fel ugy a kerdést....

2017. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Nagyin szívesen.

2017. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na a legelső állást holnap fel is hívom. Nincs messze tőlem Nyíregyháza.
2017. nov. 26. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd van sok előnye, és megvannak a buktatói is. Én ugyan sokat nem jártam arra, de belekóstoltam, a Hunland kötelékében, ill. más cégtől a Balkánra jártam sokat.


Teljesen más mint Nyugat, ott határok vannak, sokórás várakozások. Viszont ott meg lehet állni este, nincs tele minden parkoló mint Németországban.


Ne feledd, hogy Oroszország bitang nagy, nagyok a regionális különbségek is, emberek, éghajlat stb. Ha nagyrészt csak oda - vissza Moszkvát járod, azt is hamar meg lehet unni.


Kemény a tél, sok a korrupt rendőr, van egy - két dolog amire nagyon kell figyelni, papírok, vám, ügyintézés, engedélyek, ott nem csak egy szál CMR - rel mész.


Baksist kell fizetni, amit aztán a céged vonakodik elszámolni, meg hasonlók. Nagyon keleten - északon jöhet olyan tél, amit itthon vagy Nyugaton még nem tapasztaltál, - 40 fok vagy még hidegebb, az már életveszélyes is lehet, ha nem vagy felkészülve rá. Nincs sózás, úttakarítás, leesik a hó, aztán mindenki vigyázzon magára.


Van egy labanc cég, a Kralowetz, ez élelmiszeres tartály, ők sokat járnak török, azeri, moldáv stb. pályán, ott vannak magyarok sokan, szokott lenni felvétel. Ha megy a német (úgy tudom angol irányítás is van) oda mehetsz, de kocsigazda rendszer van, ergó, kapsz egy kocsit, és a te egyéni problémád, hogy mikor mész haza, onnantól kezdve számomra felejtős.

2017. nov. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom szoktad-e nézni azt a műsort hogy "Bekasztlizva külföldön" ... Na, ha téged pl törökben elkapnak, mert csináltál valamit akár nem a te hibádból de nem tudod megmagyarázni és beraknak egy tömlőcbe, akkor rájössz hogy miért hülyeség az egész :D Régen amikor a HC még járt Irakba volt hogy a sofőrt túszul ejtették a félkatonai alakulatok :D


Spanyolozz, az tisztára keleti feelinges délebbre

2017. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jól leírtátok. Köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!