Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes boncmesternek tanulni?...

Érdemes boncmesternek tanulni? Mennyire piacképes ez a szakma?

Figyelt kérdés

Egy netes cikkben olvastam, hogy elég nehéz boncmester végzettséggel állást találni, ugyanis aki már évek óta űzi ezt az ipart, nagyon ragaszkodik a munkájához...Bár nem igazán értem, ez miért nehezítené meg az álláskeresést azok számára, akik csak pl. most végezték el az ehhez szükséges tanfolyamokat. Attól még emberek halnak meg nap mint nap, ráadásul elvileg az emberek csak kis részének van gyomra ehhez, szóval ha el is végez x ember egy boncmester-képzést, a nagy részük ki is esik...

Szóval szerintetek megérné boncmester okj-ra mennem? Vagy miért mondják, hogy nehéz állást találni ebben a szakmában?


2017. nov. 26. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hulyeseg ne hidd el amit a neten olvasol, ez hianyszakma es nagyon sokat keresnek, halott emberek mindig lesznek viszont keves olyan ember van aki tudja illetve hajlando ezt csinalni.
2017. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Remélem, tényleg így van.
2017. nov. 26. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs tucatnyi önéletrajz a kórházakba erre a szakterületre.

Vagyis, kicsit könnyebb lehet az elhelyezkedés.

Egészségügyis előképzettség nem kell hozzá??

2017. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem, csak a patológusnak :)
2017. nov. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!