Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek van tapasztalata, az...

Akinek van tapasztalata, az leírná mennyire megterhelő az ilyen munkakör?

Figyelt kérdés

Postánál lenne lehetőség dolgozni, bár nem lenne fizetett szabadság/betegállomány, mert közvetítő cégen keresztül menne. A fizetés 170 körüli de 30-40 kg csomagokat kéne teherautóról lepakolni, csomagokat szortírozni, rakodni. Lennének persze nyilván könnyebb csomagokat is, elvileg 3-40kg-ig minden van.


Valaki dolgozott hasonló helyen, nagyon kimerítő 8 órában? Mondjuk aki 100 kg-s megtermett legény annak biztos nem, szóval ez is relatív, írhattok egy kort meg fizikai paramétert is.


köszi


2017. nov. 28. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Közvetítő cégen keresztül van szabadságom.
2017. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éven át bárban dolgoztam, ahol heti 40-50 órában kellett 30 kilós dobozokat cipelnem. Voltam akkor kb. 45 kg és 155 cm magas, úgyhogy eléggé megterhelő volt. Még csak 28 éves vagyok, és több mint egy éve nem dolgozom már ott, de a térdem és a derekam olyan, mint az idős néniknek, állandóan fáj, szétmentek az ízületeim. Valószínűleg nem is jönnek rendbe már soha. Sajnos hosszú távon ez vár mindenkire, aki állandóan nehéz fizikai munkát végez. Viszont ez a fizetés nem rossz, én annak idején minimálbérért csináltam ugyanezt.
2017. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 hát itt sajna nem lenne, de valószínűleg ha posta oldalán jelentkezem, és felvennének márpedig keresnek embert, akkor már lenne fizetett szabadság is.

#2

Igen ettől tartok én is, igaz én 60-70kg körül vagyok, de van egy enyhe gerinc ferdülésem, szerintem ezt a lehetőséget ki is hagyom, nem minden áron fontos a kicsit magasabb fizetés.

Köszi a választ, egyébként szintén 28 vagyok :)

2017. nov. 28. 15:27
 4/7 A kérdező kommentje:
68-70kg akartam írni :)
2017. nov. 28. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod magad szopatni, akkor ne vállalj olyan munkát, ahol nincs betegszabadság, és fizetett szabadság.
2017. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira megterhelő annak aki emelt már életében 25kg-nál többet. Én amiről tudom hogy nehéz férfiként szólok másnak is hogy ketten emeljük le, rakjuk fel oda ahova kell, nem azért mert kevés a 178cm 83kg-os értékem, de nem akarok 12 óra alatt egy rossz mozdulatból, problémát.

Szólni sose szégyen, ez nem a hősködésről szól, majd megmutatom én hogy kell téma.


Nálunk pl nő nem is emel 10kg-nál többet.

2017. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem a postán jelentkezel? De ha van gerincferdülésed, akkor inkább felejtős. Áruházban, multinál se kell ennyit emelni 8 órában, tudom, mert ott dolgozom, bár nem árufeltöltő vagyok.


Ez tényleg érdekes, hogy közvetítő cégnél nincs szabi?

2017. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!