Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy kezelitek az ilyen...

Ti hogy kezelitek az ilyen szituációkat?

Figyelt kérdés
Ha az egyik kollégàtokról folyton àradoznak jajj milyen ügyes (persze ha régebb óta ott van akk ez természetes sztem.)Te meg bàrmit csinàlsz ok nélkül lecsesznek màsok előtt.

2017. nov. 29. 01:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyikkel sem volt korábban konfliktusom .A kollégàval sem volt egyépkén jófej segítőkész .
2017. nov. 29. 01:37
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Bunkó társaság. Az ilyet, ha teheted, ott kell hagyni.

Vagy ha nem félsz tőle, beszélj erről a főnököddel, hozzátéve, hogy ez nagyon zavar és a kilépésen gondolkodsz.

2017. nov. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak majomszeretetből mondják neki, róla, hogy milyen ügyes. Amúgy nem érdekel.
2017. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, a másik kolléga tényleg ügyes. És gondolkozz el azon, hogy tényleg ok nélkül csesznek-e le. Nálunk azért bszogatnak most egy srácot, mert nagyon lassan dolgozik, és állandóan a telefonját nyomkodja. És hiába mondják neki, észre se veszi, hogy a többiek tényleg sokkal jobban csinálják, és lelkesebbek, biztos benne, hogy ő mindent jól csinál, csak a felettesei szemetek. Egyébként egy jó fej srác, tényleg, úgyhogy örülnénk neki, ha jobban igyekezne, mert jól jön egy ilyen vidám ember a csapatba, de csak a két szép szeméért nem fogják megbecsülni.

Szóval szerintem légy őszinte magaddal, és gondolkozz el, jogos-e az a lecseszés. Ha úgy érzed, mindent megtettél, akkor nyugodt körülmények között kérdezd meg a főnököd, hogy mivel lenne megelégedve, kérd a türelmét, és azt, hogy ne mások előtt bszogasson.

2017. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó volt hogy jogos volt de volt olyan is hogy nem tehettem rola mert nem én csinàltam a bakit hanem más és engem cseszett le vmiért pedig tudta hogy azt nem én csinàktam meg beszologat ez kb egyiknaprol a màsikra vàltozott meg a viselkedése eleinte tök kedves volt most meg az ellenkezője .Sajnos nem vagyunk puszi pajtások igy sem de nem merem megkérdezni hogy mi a baja mert gondolom nem tartozik ràm.
2017. nov. 29. 18:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Hirtelen megváltozó viselkedés:

Sajnos az is előfordulat, hogy egy kedves ismerősének próbál üres állást produkálni.

2017. nov. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a legnagyobb hiba amit már én is tapasztaltam, én vendéglátasban dolgozom es itt is van egy hulye, ki pont ilyen. ::((

Szeretem négyszemközt kene mondani az ilyet pl az irodában. Erre azt mondom hogy .....senki sem tökéletes főleg ha először csinál v mit....

2017. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha eddig eggyikkel sem volt problémád, akkor tényleg felmerülhet akár az is, hogy egy ismerősnek "ágyaznak meg".
2017. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom de eléggê furcsa meg volt hogy màsok előtt égetett be .Én meg nem tudtam hogy mi van egy másik munkatársammal is ezt csinslja .Nem tudom de lehet ilyen a természete .
2017. dec. 1. 17:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell együtt sörözni. A főknököd, felveszed a töködet, odamész, megkérdezed, kész.

Vagy ide csak simogatásért jöttél "kêrdezni"?

2017. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!