Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelitek azt a főnököt...

Hogyan kezelitek azt a főnököt, aki annak ellenére, hogy látja, hogy maximálisan beleadsz mindent a munkádba, minden kérését teljesíted, mégsem képes egy-két pozitív mondatot mondani?

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy a főnököknek nem az a dolguk, hogy dícsérgessenek, de akkor is pár pozitív szó azért jól esne nekem és kollégáimnak, a lendületnek is jót tenne.

2017. márc. 24. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Befejezem a minden kérés teljesítést. Túlóra legalábbis onnantól hiába akar fogni.
2017. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt felmondással viszonoztam, mert nem hogy egy pozitív mondatfoszlányt nem hallottam, még nekiállt elégedetlenkedni.
2017. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kínai éttermes mosogatómunkában volt dolgom ilyennel. Ha sok mosatlan megmaradt, az volt a baja, hogy lassúak vagyunk. Ha mindent elmostunk, akkor abba kötött bele, hogy ez meg az a rész mosókonyhában milyen koszos, miért nem tartjuk tisztábban. Ha nyugis nap volt, és kitakarítottunk, akkor meg abba kötött bele, hogy miért megyünk el 2-3 perccel korábban, illetve miért késünk kb. ugyanennyit. Utána ha megint forgalmas nap jött, ismét jött a kötözködés, hogy lassúak vagyunk. És így tovább.
2017. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt ne nagyon várj!


Nekem volt több munkahelyem mostanában, sok mindent csináltam a cégnek, de senki nem köszönte meg soha.


A lényeg hogy megkapd minden hónapban a pénzed, én úgy vagyok vele, ha nem szól senki a munkámról nem érdekel.


Pénz legyen rendben szerintem.

2017. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz rendben van akkor nem érdekel ki mit köszön meg és mit nem.
2017. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem az a dolga, de ha van valami kisebb rontás, akkor megy a csesztetés. Még szerencse, hogy a helyettestől kapok némi áldást, valahogy így is lehet csinálni...
2017. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fura, hogy az első két válaszoló a "beleszarást" és a felmondást választja.

Fel se merült, hogy oda lehet menni a főnökhöz megkérdezni, hogy miért nincs pozitív visszajelzés:

- a "látja" feltételezés téves, és észre se vette? (lehet, hogy rögtön pótolja az elmaradt dicséretet)

- nem volt rá ideje?

- nem tudta/gondolta, hogy ez fontos?

- nem érdekli?

- nem ért egyet a beosztottal, és szerinte nem annyira jó munkaerő, ahogy azt magáról gondolja (ilyet is sokat láttam)


sok okot felmerülhet, és nem kell rögtön ellenségeskedni, mert nem feltétlenül rossz szándék van mögötte.

2017. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Akkor lehet, hogy én mazochista vagyok ilyen téren:

Úgy gondolom, hogy az ilyen főnök inkább pont ezzel tesz jót, mert arra ösztökél, hogy jól, minél jobban teljesíts.


Nekem olyan a főnököm, hogy mézes mázas csomagban adja elő, hogy "ügyes voltál, stb" - akár úgy van, akár nem. Ha választani kellene, akkor inkább a Te főnököd, mint az enyém...

2017. márc. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Kilépéssel jutalmaztam. De nem csak azért, mert nem dícsért meg, hanem mert folyton kitalált valamit, hogy​, ezt vagy azt is sz.rul csináltam, aztán mindenki mást is el kezdett csesztetni (kivéve a kedvencét), nagyon hosszú sztori. Ez nem lazaság, vagy ilyesmi.

Azóta sokkal jobban vagyok.

2017. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!