Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkánál engedélyezik...

Milyen munkánál engedélyezik a símaszk használatát?

Figyelt kérdés
Milyen munkáknál engedélyezik, hogy a személy símaszkot használhasson? Pl katona és ilyesmi? És miért engedélyezik, és milyen szabályhoz van kötve a használata?

2017. dec. 9. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legtökéletesebb válasz lesz. Nem vagyok szakember, vagy jogász, de szerintem bármilyen munkánál lehet használni, ahol fázik az arcod. Ha ipari alpinista vagy, vagy vasúti kocsikat hegesztesz kint a mínuszokban, vagy akár ha a kocsidat szereled az udvaron. De símaszkban nem mehetsz be bankba, postára, iskolába, hivatalos intézménybe. Mondjuk ott nem is indokolt, mivel fűtés van, és nem fúj a szél. Én egy időben motoroztam télen is. Simán begördültem egy benzinkútra, és símaszkban tankoltam. De aztán levettem a sisakot + a a maszkot is, és úgy mentem be fizetni. Kint vissza a maszk, sisak, majd nagy gázzal el. Senki nem hívta a zsarukat, és még csak csúnyán se néztek. A lényeg a rendeltetés szerű használaton van. Kb, mint a baseball ütő. Baseball edzésen szabályos ha nálad van, de a diszkóban nem.
2017. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen nem értem a kérdést.. Ahol nem tiltják, ott meg van engedve :D

Nyilván minden munkahelyen megvan a szabályzat, hogy hagyan kell végezni a munkát

Bizrosan a fizikai munkáknál használatos egyébként

2017. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Síoktató
2017. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Símaszkot gondolom síoktatók, alpinisták, hegyekben dolgozók használnak. Kimondott tiltva szerintem sehol nincs.
2017. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy például katonáknál, biztonsági őröknél, stb, ahol nem kellene, hogy felismerjenek...
2017. dec. 10. 00:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb senki sem érti, hogy milyen símaszkról beszélsz. Rendőrök, katonák, biztonsági őrök nem horadanak símaszkot. (kivéve gondolom ha síelnek)
2017. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

En a Honvedelmi miniszterium korul szoktam latni simaszkban a katonakat. Nagyon izgato volt.


Kidobokon meg nem lattam ilyet pl. Kerdez meg a fonokod,hogy hordhatod-e.


N

2017. dec. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
például katonáknál, biztonsági őröknél, stb, ahol nem kellene, hogy felismerjenek...
2017. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért nem kellene, hogy katonákat vagy szekusokat felismerjenek? :o


Egyébként még színészekre gondoltam, ugye nekik is engedélyezett, hogy forgatásnál eltakarják az arcukat.

2017. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kertben-hidegben...betörésnél-lopásnál-fegyveres támadásnál...airsoftnál...a többit már írták, de lehet a parlamentben is lesz a 13-ik havi osztásánál is:DDD
2017. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!