Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire durva az, ha egy...

Mennyire durva az, ha egy alkalmazott r. bancnak nevezi folyton a cégvezető feleségét?

Figyelt kérdés
Az egyik nő kollégám folyton r..bacozza a főnök feleségét. Mivel engem több dologgal beárult már, ettől sokkal kisebbekre gondoljatok. Eszembe jutott, hogy én is elmondom a főnöknek... Mi lehet erre a reakciója?

2017. dec. 17. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lecumizná a főnököt :D ez a szokás manapság.
2017. dec. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint bejön neki? És mit reagálna erre a főnök? Ez elég megalázó... Ja mondjuk tényleg csalta a felesége...
2017. dec. 17. 00:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyi intrikák. Tiszta Barátok közt.:)
2017. dec. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha rajtam múlna akkor mennétek mindketten a munkaügyibe. Nem kell a munka, meg a pénz (?), akkor lehet ott üvöltözni !
2017. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyan én miért mennék a munkaügyibe?? Én nem mondtam semmi sértőt a főnökre... Ezekszerint ez nálatok is okot adna, arra, hogy kitegyétek?
2017. dec. 17. 01:27
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Amennyiben szimpatizál vele akkor elhiszi, hogy nem igaz.. ha komolyabb dolog van köztük, akkor repülsz.

Ha pedig csak egy talpnyaló, akkor vedd fel telefonra játszd le.

2017. dec. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos. A főnök semmit nem fog tenni, amíg nem neki mondja.

Viszont veled közölni fogja, hogy inkább a munkáddal foglalkozz.

2017. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, rizikós a dolog, rosszul is "kijöhetsz" belőle.
2017. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!