Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti adtok ajándékot a munkatárs...

Ti adtok ajándékot a munkatársaitoknak?

Figyelt kérdés
Kb 10-en vagyunk. Mindenkivel jóban vagyok. Kedvelem őket. Viszont két olyan ember van aki közelebb áll hozzám. Szívem szerint mindenkinek adnék vmi apróságot. De őket nem tekintem barátnak. Csak kettőnek tervezek.
2017. dec. 19. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán mert munkán kívül nincs semmilyen kötődés a másik felé, engem is bír kb egy egész műszak a szövegeim ember központúságom miatt, de sose ittunk meg munka után senkivel egy kávét.


Olyannak vennék egy üveg jó fajta sört, akivel civilben is tartjuk a kapcsolatot ha segítség kell jön, tehát közel haveri szintnél már adnék.

25F

2017. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, nálunk az a szokás hogy random szaloncukrok meg kis csokik "kerülnek" a többiek fiókjába vagy asztalára.
2017. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Épp elég "ajándék" az együttlét egymással.
2017. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ajándék??? A munkatársaknak? Örüljenek hogy nem koncolom fel az összes retket a főnökkel együtt.

Ajándék... még mit nem.

Elviselem őket ez nem elég? Még sok is.

2017. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem adnék, de nem is dolgoztam még olyan helyen, ahol ez szokás volt. A cégtől kapunk kisebb ajándékcsomagot, de én nem vinnék a kollégáknak, az biztos. Van aki hoz be sütit, csokit, elfogadom, de én egy szimpla kollégának ennyit se vinnék. Ahogy előttem írták, épp elég "ajándék" a velük töltött idő ;)
2017. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!